Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az RTL és a tv2 miért nem...

Az RTL és a tv2 miért nem foglalkozott a napokban a frank erősödésével? Ma sem említették a hírekben.

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A héten már egyszer volt. Nagy változás nem volt. (3-4 forint) Majd ha lesz szólnak. Jövőhéten összesítik ha még mindig magas lesz. (tehát akkor majd látni fogod)
2011. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről jutott eszembe.


A székely bácsi és felesége kinn ülnek a teraszon. Egyszer csak anyuka érdeklődik:

- Te szeretsz engem?

- Persze.

- Csak mert sosem mondod.

- Egyszer mondtam, majd ha változik szólok.

2011. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rémuralom ***** válasza:
100%
Azért, mert fél óra híradóba nem fér bele minden, amit egy hírportál 24 óra alatt leközöl (de még csak annyi sem, amit egy napilap naponta egyszer 16-24 oldalon). Az, hogy 236 fölé emelkedett, nem nagy hír, tekintve, hogy tegnap 234 volt. Majd ha 240 is meglesz, akkor megint bemondják, hogy sorra döntögeti a rekordokat a frank árfolyama.
2011. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert a magyar Forint a hivatalos fizetőeszköz.
2011. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem mondod. Kis okos.
2011. júl. 16. 14:01
 6/9 anonim válasza:
27%

De köcsögök ezek a TV-sek!!!!

A kánikuláról bezzeg tudnak regélni, meg a melegrekordról. A svájci frankot meg jól elsunnyogják.

(el is qrták vele a hétvégémet rendesen.)


Szerintem pereld be őket.

Megérdemlik.


:-))

2011. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Az RTL-t, a TV2-t és sok egyebet a politika irányítja. Nincs benne szó a cigányhelyzetről, ami vidéken valós probléma, nincs benne szó a kínai hitelről(nemrég még Tibetet védte Viktor), és a tömeg igények kielégítése végett a pitbull gyilkos, a az egészségügy rendben van, a BKV jó, a 4es metró halad..

Ne a tv-ből tájékozódj, szelektálják a híreket, használd a netet, gondolkodj, nyisd fel a szemed!!!!

2011. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Zweistein !

Tudod sok embernek ez nagy probléma, de gondolom kb 12 éves lehetsz. Na menjél szépen homokozni.


Utolsó

Nem nagyon tévézek de háttérzajként azért hallom. És én is így gondolom ahogy te. Nem akarták felhívni az emberek figyelmét.

2011. júl. 19. 09:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a Tv2 és az RTL az emberek "igazi" problémájával foglalkozik:időjárás +kit hány késszúrással öltek meg
2011. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!