Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minden punk kommunista vagy...

Minden punk kommunista vagy anarchista? :D

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik, de szerintem most pl ott van a Ramones az sem volt anarchista pedig az is punk banda volt:D
2011. aug. 2. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Én inkább alkoholistának mondanám őket, mert annyi közük van a politikához,mint nekem a tibeti buddhistákhoz.
2011. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, a punkoknak mi köze a kommunizmushoz. A punk stílus az anarchizmusból fejlődött ki, az anarchia meg a kommunista államberendezkedés pedig Makó és Jeruzsálem...közük sincs egymáshoz. Gondolom sok a divatpunk pózer, aki le se tudja betűzni az "anarchia" szót, de ő a nagy törvényen kívüli...
2011. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A magyar tarhálós punkok elvnélküliek!!!
2011. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dick Esmen ***** válasza:
Az igazi punk anarchista de ezek a magamutogató s€ggfejek csak szimplán hülyék.
2011. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én szeretem a punk zenét is, de nem vagyok punk, meghallgatom a rockot is, de régen a punkoknak kakastaréjuk se volt, pl.: Sex Pistols tagjainak se volt. Meg ha valakinek ilyen a haja akkor már punk, meg akkor is ha szakadtan öltözik... Ez a baj.
2011. aug. 2. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

A nagy részük nekik is apolitikus már.

De valóban leginkább anarchisták voltak, voltak kommunisták is, mivel ha utánaolvasol, a két végkifejlet között akkora különbség nincs (meg, ugye léteznek anarchokommunisták!)

2011. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Régen tényleg akartak valamit elérni, rendszer ellen lázadtak, de hát már csak divat az egész:S
2011. aug. 3. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ott is mindeféle. Volt is. A szélső jobbtól a szélső balig az apolitikuson (nem egyenlő az elvnélküliséggel) át sokminden van.
2011. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben szélsőségesek de nem mind.
2020. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!