Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez? Ha a média...

Foxyy kérdése:

Mit szóltok ehhez? Ha a média úgy állítja be, h ciki dolgozni, akkor miért csodálkoznak egyesek, h az emberek nem szeretnek dolgozni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 6. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, csak nincs hol.
2011. aug. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de nem is erény.
2011. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

"labdarúgásnak olyan kultúrája legyen itthon is, mint Amerikában"


ennyi ésszel nem is kapna sehol rendes munkát

2011. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem avval van a baj, aki nem talál munkát, hanem aki nem is akar dolgozni. És nézd csak meg, ők vannak legjobban felháborodva a szabályok változtatásán.
2011. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez furcsa.

Az, hogy azt az embert folyton leszólják, és lúzernek nézik, aki normálisan dolgozik.

Mert XY milyen jól él mondjuk a ku.rválkodásból.

Amíg ezt a képet mutatja a média, addig szégyennek számít mondjuk perecet árulni.

2011. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ebben a helyzetben szerintem inkább arról van szó, hogy VV Zsófi tegnap még celeb volt meg Rágógumi ma meg perecet árul egy focimeccsen, és ezt elég éles eltérésnek érezte a cikk írója. Meg egyébként is a Life.hu egy borzalom.
2011. aug. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

11:36 : ebben igazad van.


staje: igen, de már az is a média hibája, h szerintük az micsoda karrier h valaki bent volt a villában x hónapot.


amúgy is ki kéne irtani az ilyen szennylapokat, ami torz képeket fest a társadalomról, a munkáról, viselkedésről...

2011. aug. 6. 12:13
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
2011. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez itt egyetlen - nem túl értelmes - cikkíró véleménye, egy szintén nem túl értelmes leányzóról. Saját szintjéhez méltó témát talált, ennyi.

De azért én még nem találkoztam azzal, hogy a médiában a munkát szégyennek állítanák be. Inkább az a gond, hogy túl nagy felhajtást csapnak az ilyen kis ostobenkó libák körül, akik az ég világon semmihez nem értenek.

2011. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!