Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a holokauszt...

Lehetséges, hogy a holokauszt alatt 5,5 millió zsidót öltek meg?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom,hogy kivitelezhető-e egyáltalán,azzal a módszerrel ennyi zsidót megölni,és még nem vettem számításba a feketéket,cigányokat,melegeket...
2011. aug. 6. 19:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehetséges. És nem csak technikai okokból. Az Auschwitzi emléktáblát is lecserélték 4 millióról 1.1 millióra.
2011. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%

Nem, 6 milliót gyilkoltak le különös kegyetlenséggel.

Ezt egy demokráciában illene tudni, különben rövid úton börtönbe is kerülhetsz szentségtörés bűntette miatt.

2011. aug. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem az a lényeg, hogy hányat, hanem hogy egyáltalán megtették. Akár csak egy ember faji alapon történő kivégzése is undorító!
2011. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen, undorító dolog, akárcsak az is, hogy valakit a börtönbe csuknak pusztán a véleménye miatt, de még a védőügyvédjét is. A nácizmusnak is voltak túlkapásai és a liberalizmusnak is vannak. Egyik sem jobb a másiknál.
2011. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%

Az auschwitzi táborban kb. 1,1 millió zsidót, és kb. 150000 egyéb nemzetiségűt (lengyelt, szovjetet, romát) gyilkoltak meg. 1983-ban a deportálási adatok alapján számolták ki, hogy összesen hány embernek "veszett nyoma" a holokauszt alatt különböző koncentrációs táborokban.


A holokauszt áldozatainak számát a legalacsonyabb becslések is 4,9 millióra teszik. A legvalószínűbbnek az 5,5 milliós mennyiség látszik, de a többféle kutatási módszerek természetesen többféle eredményt adnak... Mindenesetre a 4,9 milliónál biztosan több áldozat volt.


Kivitelezhető-e? Igen. Főleg a német precizitást, fegyelmet, és parancsteljesítési gyakorlatot figyelembe véve ez KIZÁRÓLAG szervezési kérdés. És a németek nagyon jó szervezők voltak. És pontosan, szervezetten, megbízhatóan végrehajtották a kapott parancsot.


Pedro

2011. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
49%

szia!


Szerintem nem. mégpedig azért, mert sok filmet adtak már erről a tv-ben, az interneten is van anyag róla rengeteg. De olyan körülmények között, amilyen pl a gázkamra is volt, hogy centis híjak voltak a falban, nehogy már meghaljon valaki is... Az lehet, hogy valamennyit megöltek, de ezek MUNKATÁBOROK voltak, nem haláltáborok, és az nem ugyanaz! Inkább az lehetséges, hogy nem bírták a munkát, és belehaltak, mert túl soványak voltak.

2011. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%

"Inkább az lehetséges, hogy nem bírták a munkát, és belehaltak, mert túl soványak voltak."


- Aha... puszta véletlen egybeesés, hogy éppen alultáplált, beteges emberek dolgoztak sokat, és semmi szándékosság nem volt mögötte.

2011. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%

Én nekem sosem voltak kétségeim a holokauszttal kapcsolatban. Amióta viszont büntetik idehaza a tagadását, nekem is bűzlik ez az egész dolog. Az államadósság által kiszolgáltatott kishazánk is kidobott az ablakon 1 MILLIÁRD Forintot, hogy készülhessen egy harmadrendű holokaszt film, miközben sokkal jobb filmötleteket nem lehet kivitelezni, mert nincs rá pénz.


Durva agymosás folyik, ez teljesen nyilvánvaló már a számomra is. A módszerek szégyent hoznak a kommunizmusra is profizmus terén. Propaganda, filmek és dokumentum filmek sokasága, és ezt még megfejelték azzal is, hogy börtönbecsukják védőügyvédetől azokat akiknek kétségeik támadnak.


A kérdésem. Miért akarna valaki erőszakkal meggyőzni másokat, aki tudja, hogy igaza van, és azt bizonyítani is tudja? Szerintem ez egy nagyon helyénvaló kérdés.

2011. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%

"Auschwitzban nem csak zsidók dolgoztak, hanem emberek is."

Szerinted mik a zsidók? Szíriusziak?

2011. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%
Holokamu...
2011. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!