Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kapott-e már valaki Erdélyből...

Kapott-e már valaki Erdélyből magyar állampolgárságot, és ha igen mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Én is beadtam a kérelmet és nagyon surgős lenne hogy megkapjam, mert Hollandiában lakok férjemmel és román állampolgárként nem dolgozhtok törvényesen. (22 éves)
2011. aug. 8. 16:52
 1/9 anonim válasza:

Mi február vége fele adtuk le a papírokat és még mindig nem kaptunk időpontot az eskütételre...:(

Te mikor adtad be a kérelmet?

2011. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamikor június elején adtuk be. Még nincs visszajelzés, viszont egyik, aki márciusban adta be bár letette az esküt.
2011. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Mi február vége fele adtuk le a papírokat és még mindig nem kaptunk időpontot az eskütételre...:("


előbb talán a honosítási okiratot kéne megkapjátok...


kérdező, román állampolgárként is dolgozhatsz törvényesen Hollandiában, csak munkavállalási engedélyre van szükséged

2011. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vajon miért ? Románia éppúgy EU-tag, mint Magyarország.
2011. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

>> Én is beadtam a kérelmet és nagyon sürgős lenne...


Egy beadott kérelem még nem jelenti azt, hogy meg is adják...

2011. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat!


Én április 7-én adtam be, azt mondták kb. 4 hónap.


Második válaszoló: Nagyon bíztató az hogy valaki már megkapta, aki márciusban adta be a kérvényt stb. Remélem én sem kell sokáig várjak..


Első válaszoló:az okiratot megkaptátok vagy még azt sem? Semmi visszajelzés? És hol adtad be?


Előző válaszolónak: Tudom hogy itt is lehet törvényesen dolgozni de nagyon hosszu az eljárás, több mint 1 évbe is belekerülhet..

2011. aug. 9. 16:04
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat , most látom hogy azt irtam hogy "román állampolgárként nem dolgozhtok törvényesen", nem erre gondoltam, hanem arra hogy sok engedély megszerzése nélkül nem dolgozhatok sajna :)


Várom a további válaszokat ;)

2011. aug. 9. 16:09
 8/9 anonim válasza:
Első vagyok...semmilyen visszajelzést nem kaptunk még.Kolozsváron adtuk be a papírokat.
2011. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én június elején adtam le én nekem is nagyon fontos lenne hogy mielőbb megkapjam, ugyanis én is Hollandiában szeretnék munkát vállalni, de csak akkor adhatom le az iratcsomót az ügynökséghez ha már kezemben a magyar útlevél.
2011. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!