Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi legmegvalósíthatóbb,...

Mi legmegvalósíthatóbb, működőképesebb eszme ezek közül: A kommunizmus, a nácizmus, vagy az iszlamizmus? Ezek közül melyiket kedvelitek a legjobban és melyikben élnétek a legszívesebben? Miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 00:58
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
legmegvalósíthatóbb, legműködőképesebb*
2011. aug. 19. 00:59
 2/30 anonim ***** válasza:
44%
A kommunizmust tartom legéletképesebbnek és ebben élnék legszívesebben.
2011. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%

Kommunizmus: nálam olyan,nem tudom.."szeretlek,de haljál meg dolog".Ha valaki nem tetszik,útban van küldik a kgb-t.Nem szeretném valamelyik "drága elvtársunk" képét látni/nyalni mindenhol..


A nácizmus:Isten ellenes,emellett rád,vagy rám,vagy ő rá is rábizonyíthatják,hogy cigány,zsidó,orosz,svéd és mehet a levesbe.Nem kellene,hogy a gestapo éjjel rám törje az ajtót,mert ide mertem írni.


Iszlamizmus: Tisztelem annyira a feleségem,hogy nem csalom meg törvényesen másik 18 nővel,40 fokban,nem parancsolok a fejére törülközőt,és a leendő lányaimnak sem szeretnék ilyen sorsot.A másik,hogy milyen jó dolog,ha gond van a rendszerrel rárobbantam a szomszéd Pista bára a raktárat.


Ezzel egyetemben,mindenre lehet hozni rengeteg ellenérvet.

A libelarizmustól mentsen meg az ég..

2011. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
9%
Miről beszélsz? Kommunizmus sehol a világon nem sikerült megvalósítani, csak a szocializmust. Szerinted mennyire működőképes, megvalósítható?
2011. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
42%
Az a legjobb ami most van. Itt nem szabnak gátat a tudásnak, és ha valaki képes rá hogy nagy dolgokat vigyen véghez, az meg is tudja tenni. Tisztességesen, munkával. Nem mindenki csaló, tolvaj, királyhekker ahogyan te gondolod és már nem egyszer le is írtad. A gyűlöleten túl is van élet. Csak vannak aki erre születtek, azokkal nincs mit tenni. A kommunizmus elnyomja az embert, a tudást, meg lehet nézni hogy nyomorognak a dolgozók miután megkapják az éhbérüket. A nácizmusról inkább ne beszéljünk, ahogy az iszlámról sem, mivel minden vallást elítélek.
2011. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Előttem már kifejtették hogy tulajdonképpen egyik rendszer se jó. Ebből következik hogy a politika nem oldja meg az emberek problémáit, nem fognak a politika jóvoltából tejben-vajban fürdeni és gondtalan életet élni (márpedig ahogy észrevettem ebben a kategóriában szinte mindenki ezt várná a politikától - mondanám hogy akinek nem inge ne vegye magára de akkor azok se vennék magukra akikről most szó van).


Hogy akkor kitől várhatjuk a boldogulást? Saját magunktól. Szomorú tény de igaz.

2011. aug. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
És az miért volna szomorú tény, hogy magunknak kell megteremteni a jó életet? Mindenki a saját sikerének a kovácsa.
2011. aug. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
1:29igazad van,Kolopele.És én meg a paprikáskrumplit választanám.
2011. aug. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

kolopele!


Neked nem szomorú tény mivel te már megteremtetted a megfelelő életet magad számára (azok alapján amiket írtál más kérdéseknél). Mondhatjuk úgyis hogy te könnyen beszélsz. Azok számára viszont akik mindig a politikai változásoktól várják a saját életük változását is (akik lélekben támaszkodnak a politikára, egy adott pártra vagy egy adott vezetőre - az ilyenek hiszik azt hogy ha XY hatalomra kerül akkor onnantól kánaán lesz) őket az a tény hogy szeretett vezérük (legyen az Gyurcsány, Orbán, Vona, akárki) is csak önmagáért teper nem pedig őértük hidegzuhanyként éri (már ha elhiszik). És ez érvényes bármelyik párt követőire (rád is az lesz ha majd a Fidesz téged fog megrövidíteni). Te is hasonló vagy azzal a különbséggel hogy szerinted már itt a kánaán (neked tényleg itt van)...


És a politikafüggők nap mint nap idejönnek vesztegetni a drága idejüket az életükből azzal hogy a politikáról vitatkozzanak, anyázzák egymást, pártokat reklámoznak (reklámoztok) stb. miközben valójában egyáltalán nem számít, hiszen az hogy mit írunk nem fog az égvilágon semmin se változtatni. (azért remélem hogy ez az utóbbi "pár" sor mégis csak képes lesz változtatni valamit a most éppen gyakorizók fejében).


Ja hogy akkor én minek vesztegetem itt az én saját időmet? Csak sz@r dolog látni hogy a politikusok mindenkit beetetnek (mindegyik meg akarja mondani a frankót hogy ki miatt élek sz@rabbul mint 20 éve), az emberek aztán itt szidják és anyázzák egymást és csodálkoznak hogy miért széthúzó a magyar miközben egyszerű a képlet.

2011. aug. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

KLérdezőnek:


Mekkora az isten állatkertje...


Kolopelének:


De te már megont f@sz vagy. Tisztában vagy azzal egyáltalán, hogy kit nevezünk hackernek? Jó, mondjuk ez a "kiralyhakker" gyerek sem tudja gondolom, de attól még legyünk hülyék...


[link]

2011. aug. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!