Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek orosz-magyar...

Hogyan lehetek orosz-magyar kettős állampolgár?

Figyelt kérdés

Pl. házasodás útján, ha egy Oroszországi nőt veszek feleségül?

Csak érdekelnek a lehetőségek.


2011. aug. 25. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki sem tudja rá a választ?
2011. aug. 28. 08:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáltál már érdeklődni az orosz nagykövetségen?
2011. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott élsz x évig, kiválóan megtanulsz oroszul, magadba szívod az orosz kultúrát, majd levizsgázol!

A nősüléssel szerintem nem jár automatikusan az állampolgárság!


De az elsőnek igaza van! [link]

2011. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

@ma 13:58:

Én már gondoltam ilyenre, ezért is érdeklődtem a lehetőségekről. Amerikában a hadsereghez is kötik az állampolgárságot, nem hiába tudnak ennyi embert küldeni csatába, ha egy részüket, a bevándorlókból adja.

Az orosz nagykövetség oldalát korábban már néztem, ott ha le van írva, az nem magyarul van. Amúgy is, ha itt megkapnám rá a választ, akkor meg fölösleges ilyen kérdéssel fordulni a nagykövetséghez (amúgy is, ez egy kérdező oldal, a válaszok java részét, a Google 1 pillanat alatt kidobja).

2011. aug. 28. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Nosulessel nem jar orosz allampolgarsag, mint ahogy az orosz felesegnek sem a magyar.

A gyereketek viszont mar kerheti a magyar melle az oroszt is.


Sajnos az orosz allampolgarsag felvetelehez kell hogy lemondj a meglevorol, forditva ez nincs igy.

De nezz utana a szovetsegi migracios szolgalat honlapjan, www.ufms.ru

2013. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!