Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mia baj a Dubajozással, miért...

Mia baj a Dubajozással, miért visznek be minden lányt a rendőrségre kihallgatni aki Dubajozott? Ez valami tiltott dolog?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Bocs de mi az a Dubajozás? Az amikor elmennek k.urvának Budajba?
2011. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Lehet, hogy nem adóztak szabályszerűen?
2011. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha adót tudnának kivetni rá, akkor kötelezővé tennék az aktív korúaknak nemtől és pártállástól függetlenül.(Némelyik idősebb honatya tuti élne a mentelmi jogával)-:)
2011. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Én se értem, hogy mi ez, pedig már rengeteg hírben rábukkantam a dubajozásra, de azt hittem, ez valami süket celebhír, és továbbklikkeltem. Akkor mi is ez most?
2011. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Biztos, hogy kiderítsék hogy magán vagy "szervezett" úton veton voltak-e.
2011. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
Én is vmi újabb "celebhírnek" gondoltam, de már tényleg túl sok helyen bukkan fel.
2011. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Itt magyarországon a dubajozás azt jelenti hogy magyar lányokat kivisznek dubajba luxusprostinak.


Nah most számolj utána hogy hány országba engedélyezi a törvény a prostitúciót.

2011. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Ez amúgy jó rovatban van.

"Kategória: Politika > Egyéb kérdések"

Mert a Dubajozó lányok párszázalékát viszik csak be, és ti is olvashattátok hogy kémügybe keveredtek. Ebben semmi furcsa nincs. Gondoljatok csak Mata Hari, csak itt nincs pátosz. annyi hogy azokat viszik be akik tudnak valamit, vagy meg is voltak bízva információ szerzésre.

2011. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%

mi az a dubajozás? :D


ez komolyan Dubai-ról van elnevezve?

2011. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Miért ? Bevitték őket kihallgatni ! Ha csak nem az a bűnük, hogy az állambácsinak nem tejeltek. Egyébként sincs semmi közünk a luxusQ-vákhoz de ne kelljen szentté avatni őket.
2011. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!