Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nemkéne összehozni valami...

Nemkéne összehozni valami betonbiztos politikai rendszert?

Figyelt kérdés
ugyértem mindneki arrol ugat hogy öszzeomlik a usa eu meg a nato meg minden szhar szoval kéne valamit csinálni-.? :D 16/F
2011. aug. 31. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
de lehet alfv xd kjel:D:D (:(:)::)):)
2011. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Alv!n ***** válasza:
84%

Várjunk várjunk várjunk..


Én sem vagyok jó nyelvtanból..Utáltam az iskolában is,de azért:


Nemkéne-Nem kéne.

ugy értem -Úgy értem(mondatkezdés,nagybetű)

mindneki-mindenki

arrol-arról

ugat?!-rendben,én haladok a korral..

usa,eu,nato-USA,EU,NATO

szhar-sz.r-emellett ez a "h" betűzés kritikán aluli..

szoval-szóval



Menjél 10 sort írjál a hibás szavakból kisfiam..Állj fel kicsit az msnen,és facebook elől.

2011. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
a demokracia annak tunik, gorogok ota csak nehany evszazad monarchia tudta megszakitani, es azok is milyenidok voltak az okori hellaszhoz kepest
2011. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Ne mindenki ugat róla, csak a szélsőjobb - éhes disznó makkal álmodik alapon. Az meg szerencsére csupán úgy pár százaléka a "mindenkinek". Eddig egyébként a demokrácia vált be a legjobban a túlnyomó többség számára.


Ja, és nem ártana megtanulni magyarul. Még jól jöhet a jövőben, ha összeomlik a világ, ha nem :)

2011. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Alv!n elhiheted h k*rvára nemérdekel hogy hogy írok? :D nekem ez így jo ha téged zavar akkor nenézd a tobbieknek koszonom!egyébként szerintem a magyar nyelv eléggé elvan tulozva ... és nemondjátok hogy 16 éves vagy mittudsz te a nyelvekrol igenis tudok angolul,németul,szlovákul tanulok oroszul és csehul és csak a magyar ilyen bonyolult... és én leegyszerusítem ha akarnék és volna kedvem tundék helyesen írni de szerintem folosleges igy is meglehet érteni és nemvesztek vele semmit
2011. aug. 31. 23:29
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Inkább menj aludni kérdező, holnap kezdődik az iskola! És ha javasolhatom, akkor fektess minél nagyobb hangsúlyt a nyelvtan tanulására!
2011. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nálunk még nincs suli :D hála isten
2011. szept. 1. 00:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Az lenne az igazi, ha meg tudnánk valósítani, hogy politika nélkül betonbiztos életet tudjunk élni.
2011. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kínai rendszer elég betonbiztos? Egyébként kb arra haladunk... :)
2011. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16 évesen inkább menj történelmet tanulni, majd gyere vissza, ha jobb rálátásod lesz a politikára.

(Nem a koroddal a probléma, hanem a tudatlanságoddal.)

2011. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!