Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bajnai "együtt síró, együtt...

Bajnai "együtt síró, együtt nevető ország"-ot akar. Hát megkapta! Mit szólsz a bejelentett megszorításokhoz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Úgy le leszek pontozva, hogy olyan még nem volt.

Nos, ha most ebben a perben az összes volt politikust, akik ebbe a borzalmas nehéz, kilátástalan helyzetbe taszították hazánkat fejbelőnék, a jelenlegi helyzet akkor is csak jót nevetne rajta. Vagyis mi lenne. SEMMI.

Most már ezzel a kilátástalan helyzettel muszáj kezdeni valamit. Ha nem, akkor nem tudunk hitelt törleszteni, ha nem tudunk hitelt törleszteni nem kapunk több pénzt.

Az esetlege fizetésképtelenség állapotát meg ugye had nem fessen a falra, mert akkor

- nincs fizetés,

-nincs nyugdíj.

Van:

- hiperinfláció, és az azzal járó csődhullám, amit sohasem hevernénk ki.

Nincs sajnos most már mit tenni.

Ez az igazság.

2009. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Ja.386 együtt nevet, a többi meg együtt sír.A k***va anyjukat.
2009. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
"V"
2009. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem érdekel, tudod, mert valahogy meg kell oldani, hogy ne legyen még rosszabb az ország helyzete. Spórolni, és összeszedni magunkat csak úgy lehet, ha visszaveszünk az eddigiekből. Én ezt kicsiben eddig is így csináltam, és érdekes módon működik. Nem szabad szórni a pénz, valahol meg kell húzni a határt, ha ez most ez, és sikerül, akkor hajrá, tudom, hogy még többen fognak sírni, főleg azok, akik két kézzel szórják a pénzt haszontalan dolgokra, mert aki eleve kisember, az igenis megpróbálta eddig is azt a kicsit is beosztani, és nem egy embert ismerek, aki jó, hát elmondja, hogy nincs sok, de valahogy mégis él, és mégis jut a legfontosabbakra, és ami még ennél is fontosabb, a családi békére (amit apám a nagy pénzével sose tudott biztosítani).

Ha le leszek pontozva, akkor se érdekel, ha valaki tud jobbat, hozza Aladdin csodalámpáját, és varázsoljon bőséges Kánaánt.

2009. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Mellesleg nekem ez a része kifejezetten tetszik a programnak:


# A miniszterek és államtitkárok fizetése 15 százalékkal csökken

# Felére csökken az állami vezetők külföldi útjainak napidíja

# Nem válthatják meg pénzzel az állami vezetők ki nem vett szabadságát



A többit pedig meglátjuk.

2009. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Első válaszadó vagyok.

Tökéletesen egyetértek az utánam szólókkal. Aki csak sopánkodni tud, azzal semmit sem érünk el. Csodák pedig nincsenek. Mindent, hangsúlyozom mindent meg kell tennünk annak érdekében, hogy a gyermekeinknek talán jobb életük legyen, még azzal a tudattal is, hogy nem mi rontottuk el, mi csak fizetünk.

Én személy szerint ( mivel a helyzet adott ) mindent hajlandó vagyok megtenni azért, hogy a három porontyom majdan boldogabb magyar lehessen, mint én.

Nem vagyok egy párt szimpatizánsa sem, kizárólag gazdaságpolitikai szempontból vagyok hajlandó a jelen helyzetet szemlélni.

A sok szociálpolitikai üres beszéd pedig kezd unalmas lenni, mert egyetlen fillért sem teremtenek elő, üléseznek orrba szájba, miközben semmi a világon nem változik.

A tények bizony makacs dolgok.

2009. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
ezen az oldalon elég szépen ki van fejtve, a retusált képen meg halálra röhögtem magam! :D poltiker.blog.hu
2009. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
politiker.blog.hu* bocs
2009. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
84%
Mi sírunk, ő meg jót nevet rajtunk. Szerintem ez a helyzet most. Az ő ciprusra kimentett miliárdjait nem veszélyezteti semmi. Ha csak azt beletólná a ktg. vetésbe már jobban állnánk. : )
2009. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Sajnos nem hiszek abban, hogy ezek a megszorítások célra vezetnek. Emlékezzünk vissza Bokros idejére. Ott is volta. ...és jobb lett tőle???? Dehogy. Az a fontos mit hitetnek el az agyunkal és sokan elhiszik, ezért tehetik meg a mai napig amit tesznek. De "vezérünknek" igaza volt , el lehet menni az országból. Sokan elmentek és jól tették. De a hugyagyú nem fogja fel, ha mindenki elmegy mi lesz vele. Persze ilyen sosem fordulhat elő, ezért is nagymellényeskednek!
2009. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!