Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van-e hazafiasság a mai...

Van-e hazafiasság a mai fiatalságban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 16:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezel olyat, amire már tudod a választ?
2011. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem is kevés.
2011. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van hazaszeretet, amikor van polgárszeretet is.
2011. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

Az attól függ, mi számít annak?

Mert szerintem nem hazafiasabb az, aki bakancsba és " Vesszen Trianon" feliratú pólóban jár, és ott van minden Kárpátia (és társai) koncerten, meg minden Jobbikos gyűlésen stb., mint az, aki ilyen külsőségek nélkül is képes szeretni a hazáját, szívében hordani annak sorsát és akár életével és vérével adózni neki! Sőt lehet, hogy az utóbbiak közt van néhány olyan aki jobban az, mint az előbbiek között páran..


Amúgy félreértés ne essék, nem akartam senkit sem megsérteni!

2011. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
42%

Bélukáról már az iskolában megmutatkozott hihetetlen hazaszeretete. Szerencsére a vidéki iskola laza elvárásai teret engedtek Béluka "képességeinek" kibontakoztatásához így Irodalomórára sorra hozta sajátos költeményeit a hazaszeretetről. Mindez és a tanulmányi sikerek mégsem voltak elegek ahoz, hogy Béluka hatalmas egoját kielégítsék, ezért gyakran szükségét érezte társai ledegradálásának és lekicsinylésének, általában rovásírással kommunikált és nagyon szeretett íjászkodni.

Árpika Bélukával szemben sosem adta jelét bármiféle hazaszeretetnek, általában csöndes és szolid gyerek volt. Mára Árpika neves író Angliában, Béluka pedig MTV székházat ostrolom.

2011. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Alv!n ***** válasza:
89%

Szerintem ez 2 csoportra oszlik.



1.)Magasról tesz rá ilyen-olyan dolgok miatt.Vagy azért,mert jól elbulizgat inkább,vagy épp mert nem érdekli az egész dolog,kiölték belőle ezt az érzést,vagy akárhány ok lehet.


2)

A sok idióta úgy gondolja,ha valaki elmegy,(mondjuk,ahogy említették a Kárpátiát),egy koncertjükre,úgy gondolják,az már nem lehet hazafi..Vagy,hogy csak divatmajom.


Igenis,aki szereti a Kárpátia zenéjét,hagy menjen már el egy koncertre úgy,hogy nem kapja a begyepesedett barmoktól

az égi áldást..Már bocsánat.

2011. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
A mai fiatalságban már csak öngyújtógáz van !
2011. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok és nem tartom magam hazafinak, de azt mondjuk rühellem, ha a magyarokon röhögnek. Valahogy sértve érzem magam.


Bár lehet, hogy nem kellene, hiszen a magyarok december 5 óta nem tartanak engem magyarnak (vajdasági vagyok)...

2011. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
soha ne kelljen megtudnunk,hogy mennyire hazafiasak a fiatalok
2011. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én igazán szeretem Magyarországot, de talán magamat jobban.


21/f

2011. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!