Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet kényszeríteni az Orvosi...

Lehet kényszeríteni az Orvosi kamarát, hogy bocsánatot kérjen a honlapján a melegekkel kapcsolatban megjelent cikke miatt?

Figyelt kérdés
Szegyen es gyalazat,hogy egy orvos betegsegkent tuntesse fel a homoszexualitast.En visszakernem a diplomajat.Es felhaborit a kamara elnokenek a velemyenye is miszerit a kollegajanak igaza van es nem veszik le a honlaprol ezt a gyalazkodo irast es nem kernek bocsnatot.Nem vagyok meleg,sem magyarorszagi allampolgar szerencsere.Ott ahol ilyen az orvostarsadalom meg Magyarkent sem szeretnek elni.
2007. júl. 13. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de hogyan kényszerítenéd??? Miért van az, hogy itt mindig az ilyen rettenetesen okos, aki nem is itt él??? Én örülök, hogy itt mindenkit megillet a lelkiismeret szabadsága, akkor is, ha ezzel esetleg szembemegy a hivatalos állásponttal.
2007. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

sajnos nem

én meg itteni magyarként szégyellhetem magam ilyenek miatt, mint kuruc.info, meg mok-éger (és még orvos is! jessz!)

2007. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki kinyilváníthatja a véleményét.Személyében nem támadott senkit, ha meg igen akkor annak joga van elégtételt venni.Te csak maradj ott ahol vagy,nem kell olyan írásokat olvasni ami nem tetszik,és nem kell magyar orvosokhoz sem járnod.Meg itt sem kell élned!Ugyhogy ne háborogj.Nekünk jó így,ha nem majd teszünk ellene.
2007. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
31%

Ami életellenes, az betegség. Ugyanúgy, mint a dohányzás, kábszer, pia. A homoszexualitás az. Pont. Furcsa, hogy te emiatt kérnéd vissza a diplomáját, és ezzel egy szakembert megfosztanál a végzettségétől.

Ha nem vagy meleg, nem indíthatsz pert sem, bár az Emberi Jogi Bizottságnál panaszt tehetnél, és az szólna a magyar kormánynak, hogy vizsgálja meg, nem történt-e jogsértés. Ha igen, indíthatna eljárást, aminek a végén bocsánatkérésre lenne kötelezhető a Kamara.

De inkább olvasgasd a Magyar Helyesírás Szabályai c. könyvet. És használj ékezetes betűket, ha már a kérdésben sikerült.

2008. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
12%
miért egészséges az ha valaki meleg ? sztem egy orvos jobban tudja nem de?
2008. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hadd döntsék el a szakemberek. Nem cenzúrázhatod a tudományt.
2009. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Bocsánat, de jelenleg szexuális aberrációnak tartják, vagy genetikai betegségnek, amelyet egyéb szociális környezet befolyásolhat.

Úgy képzelik, mint a szívrohamra való készséget, ha olyan az életviteled, akkor nem lesz gond belőle, ha viszont tömöd magad hússal, vagy valami más vérnyomásra hatóval, vagy stresszes az életed, akkor kialakulására nagyobb az esélyed. Ugyanígy veszik a homoszexualitást, lehetséges egy gén-vagy ezek csoportja, ami megfelelő környezetben aktivizálódik. A megfelelő környezetbe pedig szocializációs problémákat szoktak belevenni.


Gyalázkodó ide, vagy oda ez a nagy helyzet. nem bizonyított még, de sok az ilyesféle tapasztalat.

2009. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!