Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a dokument...

Mit gondoltok erről a dokumentumfilm sorozatról? Többi lent,9/11

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=e_n4bcfIOZMz

Megnéztem mind a 10 részét. Ledöbbentem és elhittem az egészet. Tulajdonképpen a pénz miatt vesztette életét az a több mint 2800 ember? Vélemények?


2011. szept. 13. 13:34
1 2
 1/14 Tetszik a ***** válasza:
32%

Az ikerépületet úgy tervezték, hogy egy más repülőtérről érkező repülő becsapódását kibírja. Azzal pedig nem számoltak, hogy a saját repülőterükről felszállva azonnal bele is vezetik az épületbe. A kerozin okozott mindent. Az arabok alapos tervezéssel és szerencsével jól megcsinálták.


Nem kizárt az összeesküvés elmélet, a pénz nagyon befolyásolja az embereket. Példát hoznék rá ( Magyarországon is tudnak ölni a nyugdíjért), de inkább nem (<- hupsz). De ez az elmélet nem is valószínű, úgyhogy érdemes nyitott szemmel járni, de nem kell elhinni mindent.

2011. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
engem a robbanások győztek meg, ahogy mutatták , plusz a leomlását, meg elmagyarázták a fizikai oldalát is. az előzmények stb ... lehet hogy sohasem fog teljesen tisztázódni ez az ügy :(
2011. szept. 13. 14:19
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

"Megnéztem mind a 10 részét. Ledöbbentem és elhittem az egészet."


Sajnállak.


De a hozzád hasonlók számára készült egy csomó jó segédanyag, pl. ez:


[link]

2011. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Javaslom járj utána a másik oldalának is.
2011. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Én azokat sajnálom, akik ennyi tény ellenére hisznek még a hazugságban.
2011. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szerintem nagyon korrekt bizonyítékok
2011. szept. 13. 20:48
 7/14 anonim ***** válasza:

>elmagyarázták a fizikai oldalát is

Gondolom te ilyen fizika professzor lehetsz, hogy ilyen biztos vagy benne, hogy nem vertek át ;)

2011. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
te most boldog vagy hogy kötekedhetsz velem?:) ha csak flegmázni tudsz akkor ne is válaszolj. kösz
2011. szept. 13. 21:53
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem, csak ezek a konspiráció őrültek általában jönnek, hogy "szkeptikus vagyok, nem hiszem el amit a kormány mond lol", és közbe a másik baromságot meg gondolkodás nélkül elfogadják.
2011. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nézd én 8 éves voltam mikor ez az egész történt, most 10 éves évfordulóján gondolkodtam el rajta igazán. de tudod mit ,mindenki azt hisz amit akar, változtatni nem tudunk, mi civilek "senkik" vagyunk ebben a világban
2011. szept. 13. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!