Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Felsőoktatási törvény mikor...

Felsőoktatási törvény mikor fog életbe lépni?

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondolok konkrétan..mert elég rossz az átlagom.


2011. szept. 19. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azon vannak, hogy minél előbb. De ezzel megint csak a nehezebb szakokat (mérnök, orvos, közgazdász) szopatják.
2011. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én pont azon vagyok..mármint mérnökin..első éves.

Csak azt nem tudom hogy ha esetleg jövőre életbe lépne akkor nekem is fizetnem kell majd? Vagy csak az újonnan felvetteknek?

2011. szept. 19. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom már hány törvény lépett itt hatályba visszamenőleg. Szerintem a már benn lévő államisok elé is odatolják a szerződést, hogy itt maradsz, vagy mész ktg. térítésesre.


Ez meg konkrétan mindenkire vonatkozna

2011. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fog sokat spórolni, mert akit így áttesznek, az átmegy tanárira, ott feljavul az átlaga, oszt vissza kell sorolni.
2011. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, a Fidesz egyetért az MSZP-vel abban, hogy szegény ember gyereke ne tanuljon. És megcsinálják, hogy rajtuk kívül mindenki koldusszegény legyen.
2011. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!