Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek nagy része felvenne...

Az emberek nagy része felvenne egy Guy Fawkes maszkot?

Figyelt kérdés
Vagy másképp: részt venne-e egy olyan békés tüntetésen, amin összefognak az emberek a globális hatalmak, a monopóliumok, a pénz hatalma ellen? Persze minden embernek az első kérdése az volna hogy: mégis mit érne el ez a "forradalom". A válasz: lehet hogy semmit, lehet hogy az első lépés volna egy jobb világ felé, senki sem tudná. Te pl részt vennél mégis egy ilyenen? Egy igen vagy nem válasz is elég, de természetesen vitázhattok is ha szeretnétek :P
2011. szept. 26. 00:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
tök mind1 hogy miért pont guy fawkes maszk... legyen mondjuk azért, mert ez jelképezi az emberek 95%ának az erejét.
2011. szept. 26. 23:22
 12/18 FAKESZmester válasza:
100%
Aki nem érti ezt a maszkos dolgot at nézze meg a: V mint vérbosszú c. Filmet
2011. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Én felvenném a maszkot. Kérdés nélkül. Vállalnám a következményeket és el is mennék ilyen tüntetésre. Válaszoltam.
2011. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Biztos sokat nézte a v mint vendetta c. filmet.
2011. nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is benne lennék, sőt nekem van is GF maszkom :)
2013. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
igen felvenném és részt vennék ilyenen.
2013. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Se a Jakab életére törő katona aki végül beköpte a társait, az ócska antiutópia amit a sztori köré kerítettek kihoztak pláne nem. Semmilyen körülmények között nem vennék fel egy ilyen maszkot. És amiatt sem, hogy nem jár nekem alanyi jogon Bill Gates vagyonának megfelelő összeg.
2013. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Simán!
2013. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!