Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem veszélyes az, hogy a...

Nem veszélyes az, hogy a Parlament honlapján lehetőség van virtuális sétát tenni, képek megtekintésére stb?

Figyelt kérdés
Mármint terroristák szempontjából. Mert nagyjából az egész épületet be lehet járni, ami az ülésterembe vezet.
2011. okt. 2. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. okt. 2. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki akarna annyi hülyét meggyilkolni?
2011. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, amúgy is be lehet menni nézelődni.
2011. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert simán be lehet jutni, így lényegtelen, hogy mi van fenn a neten. Könnyen hozzáférhető információnál felesleges bohóckodni azzal, hogy az egyik hozzáférési utat korlátozzuk, amikor ott van még sok másik is.
2011. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ebben nem látok kockázatot. Szerintem egyáltalán nincs terrorveszély, mert ha valaki szeretné megtámadni Budapestet, ezernyi lehetősége lenne, hogy igazi pusztítást végezzen. Ha valamilyen szimbolikus ok miatt az illető le akarná rombolni az Országházat, rádobna egy repülőgépet. (A reptéri ellenőrzések látszatintézkedések, a reptéri boltok érdekeit szolgálják. Aki kicsit gondolkodik a dolgon, rájön, hogy gyerekjáték lenne eltéríteni egy gépet.)
2011. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!