Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Háború idején megnő az Istenhí...

Háború idején megnő az Istenhívő emberek aránya?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Annyira biztosan nem mint egy zuhanó repülőgépen...
2011. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát nemtom. Szerintem meg de.
2011. okt. 20. 22:17
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát nemtom. Szerintem meg de.
2011. okt. 20. 22:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor miért kérdezted? :D
2011. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akik se ilyenek se olyanok azok talán. De egy rendes ember pont le fogja szarni és próbálja menteni magát/szeretteit nem pedig leáll imádkozni hátha nem esik rá 1-2 bomba ;]
2011. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Egyik, sajnos már elhunyt rokonom mesélte, hogy az orosz fronton nem volt egy ateista sem. Szóval egyértelmű igen, mert az embereknek már nincs kihez fordulniuk.
2011. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem jártam még egy fronton sem, de épp így gondoltam.
2011. okt. 20. 23:01
 8/17 anonim ***** válasza:
10%

Ki az az isten? Én olyat nem ismerek. Isten nem létezik. Csak te magadon tudsz segíteni. Ezt csak azért mondják, hogy van, hogy több önbizalma legyen az embernek és bízzon magában. Csak egy bállványt tartanak eléd, hogy imádhasd. Nem hasonlít ez az egész egyház egy szektára?

Nézegetem az interneten, egy mondat nincs olyan, amiben ne lenne az isten szó.

Majd ő megvéd. Ha éppen a házunk felé tartana egy bomba, eltérítené, mint superman?

2011. okt. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
Nagyanyám erősen hívő, mégsincs ötöse sosem a lottón. Hiába kéri istent. Ez csak szerencse dolga. Hiszem, ha látom. Mint, ahogy az Ufo-kat is.
2011. okt. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Aki nézte régebben a híradót, bemondták, hogy nem is az eredeti történelmet tanítják az iskolában. (Ezért koptattam annyit a padot?) Isten teremtette a világot. Nem. Amikor volt az ősrobbanás, és keletkeztek a bolygók, más keletkező bolygó meteoritjával érkeztek a földre a baktériumok, apróbb fagyott élőlények, amik a földön a hőtől kiolvadtak és kialakultak.

Isten teremtette volna a dinoszauruszokat is? Amikor ő Ádámot és Évát teremtette. Akkor a dinoszauruszok hogy jöttek a földre? A meteorok által. És a majomember? Akiből az ember lett? Hogy kapcsolódik ez istenhez, Ádámhoz és Évához? a majomember a dinoszauruszok után élt, ebből lett az ember. Hopp: folytatás alul.

2011. okt. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!