Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A szélsőjobb szerintetek is...

A szélsőjobb szerintetek is le akarjajáratni az országot, magyarságot?

Figyelt kérdés

Elnézem a mai megemlékezésükről készült képeket és szégyellnem kell magam: [link]

Gondolom egyetlen magyarban sem kelt jó érzést az ilyen egyenruhák hangulata.

Legutóbb azt hallottam, hogy kivonultak Auschwitzba, és ott heil Hitlereztek, meg karlendítésekkel hergelték az arra járókat. (Mivel Magyarországon már minden ilyesmit betiltottek.)

Szóval 56-ról fasiszta ruhában emlékezni... Az jutott eszembe, amikor a youtube-on láttam egy 56-os videót, és egy orosz azt írta oda angolul, hogy "jól helybenhagytuk azokat a fasisztákat 56-ban. Így ezek a szerencsétlen emlékezők pont azt üzenik az oroszoknak, hogy igen, itt valóban fasiszták voltak, vannak, ezért jogos volt a leszámolás velünk. A 2006-os október 23-i felfordulásban is azt éreztem, hogy a szélsőjobbot felhasználják 56 emlékének, az 50. évfordulónak a megszégyenítésére.


2011. okt. 24. 01:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%

"Legutóbb azt hallottam, hogy kivonultak Auschwitzba, és ott heil Hitlereztek, meg karlendítésekkel hergelték az arra járókat. (Mivel Magyarországon már minden ilyesmit betiltottek.) "



Komolyan bammeg, ha ennyire tudatlan vagy, legalább nézz már utána a dolgoknak!

2011. okt. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%

„Gondolom egyetlen magyarban sem kelt jó érzést az ilyen egyenruhák hangulata.”

Semmilyen érzést nem kelt bennem.


„Legutóbb azt hallottam, hogy kivonultak Auschwitzba, és ott heil Hitlereztek, meg karlendítésekkel hergelték az arra járókat.”

Sok mindent mondanak. Aztán vagy igaz, vagy nem, de talán inkább nem.


Egyébként kik ezek, hogy hívják magukat?

2011. okt. 24. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
27%

Szerencsétlenek nem akarják lejáratni az országot, hanem csak úgy, tudatlanságukból/miatt teszik.

Egyes külföldi utazási irodák már kihagyják a magyarországi látnivalókat az európai körutazásaikból: tesznek egy kört Ausztria-Szlovákia-Románia-régi Jugoszlávia területe-Olaszország (és persze egyéb országok is, de körülöttünk így kerülnek egyet). Megkérdeztem az egyik ilyen irodát e-mailban (angolul), hogy, ha én szeretnék Magyarországra is utazni az EU-körúttal, akkor az lehetséges-e. Válaszoltak, hogy sajnos nem, mert Magyarországon akkora a rasszizmus, hogy amióta megtámadták a magyarok több japán és afro-amerikai utasaikat, azota az utazók csak saját felelősségükre mehetnek oda, ők nem tudják garantálni az utasaik biztonságát.

Szóval jó kis bevételi forrásoktól, ezáltal munkahelyektől "szabadítják" meg az országot a "Hungarista hazafias"-ságukkal.

2011. okt. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

"A szélsőjobb szerintetek is le akarjajáratni az országot, magyarságot?"


Nem akarja, megteszi anélkül is, hogy akarná.


"Így ezek a szerencsétlen emlékezők pont azt üzenik az oroszoknak..."


Mondjuk kevés jelentéktelenebb dolog van annál, mint hogy a Youtube Trolletetőben mit írkálnak egymásnak a 14 éves politikafilozófusok.

2011. okt. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Milyen Magyarság? Hol van itt még olyan meséld már el!


Vagy az a magyarság, hogy pofázunk a problémáról, de nem teszünk ellene semmit sem? Mert abban qrva jó mindenki...

2011. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

05:01-nek igaza van. Amúgy a cselekmények egy része tudatlanságból, más része brahiból van. A cselekmények ezt a részét feltehetően nem is központi szervezéssel csinálják, hanem a hívők nem gondolkodó lelkes csapata (ez nemcsak a szélsőjobbra igaz).

Persze vannak jól felépített és megszervezett események, ahol a valós cél éppen hogy nincs kimondva, sőt. Itt már a tudatos vezetők irányítanak, a valós cél pedig a szokásos: a hatalom minél teljesebb megszerzése. Az ország lejáratása, legfeljebb eszköz ehhez, vagy mellékjelenség - mert a hatalomért semmi sem drága.

2011. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
52%

Sok osztrák ismerősöm van és tapasztalatből tudom, hogy a nyugatiak nagyon felfújják a negatívumokat Magyarországban, szinte direkt járatják le az országot, különösen a média a ludas ebben. Sok osztrák ismerősöm, sőt magyar származású osztrák rokonom lenézi a magyarokat, keresztanyám osztrák ismerősei nem mertek idejönni nyáron az ittélő fiukhoz, mert féltek, hogy még fürdőviz sem lesz a hotelben, féltek, hogy legyilkolják őket az utcán, és különben is úgy tekintenek ránk, mintha valami afrikai fejletlen ország lennénk. Szóval én már semmin sem lepődök meg a nyugatiaktól: egyszerűen lenéznek minket, bármit is teszünk. Épp ezért nem kell foglalkozni velük, lejáratás az egész.

Más ember nézeteit meg el kell fogadni, egyelőre még nem ártottak egy ártatlannak sem, nem tudom, egyesek mit hergelik magukat ezen. Néhány hungarista meg nem egyenlő a szélsőjobbal! Úgyhogy szerintem keress magadnak más elfoglaltságot. Majd ha a cigányok megölik az idős anyádat vagy a gyerekedet leszúrják az utcán 500Ft-ért, esetleg megússza annyival, hogy csak jól összeverik, vagy kirabolják a házadat, majd akkor te is a képen látható csoportok mellé fogsz állni és meg fogod őket érteni! De úgy látom, téged még nem terrorizáltak a kisebbségek, biztos burokban élsz.

2011. okt. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
"megtámadták a magyarok több japán és afro-amerikai utasaikat" Ezt valóban igaz, hogy támadás történt. Én is hallottam már ezekről. Csakhogy a támadók egytől egyik cigányok voltak. Szóval talán inkább a cigánybűnözést kéne felszámolni, és talán ide mernek majd jönni.
2011. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Amikor meg szoktátok kérdezni, hogy miért akkora a nézettsége a kurucnak: itt a válasz. Amikor az index már a címben is ferdít (hungaristának nevezi a megemlékezőket) akkor az ember megnézi másik oldalon is, hátha az objektívabb. De sajnos ki kell ábrándulnia, a teljes netes fősodratú média ugyanis a Jobbikkal kapcsolatos hírekben ferdít, csúsztat. Ekkor jön képbe a kuruc, amely hitelesen számol be a Jobbik tevékenységéről, nem pedig csak hatásvdadász lejárató cikkeket jelentet meg róla mint a többi. Ezért olvassák sokan. És pont ezért vannak olyan félretájékoztatott és csekély elmével megáldott emberek mint a kérdező, aki elhiszi a fősodratú média hazugságait, néhány valóban fasiszta miatt meg az összes szélsőjobboldalit lefasisztázza. Talán nem kéne általánosítani.
2011. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozóó- a kurucinfó tényleg hiteles dolgokat ír a Jobbikról, viszont a többi témában k*rva sokat ferdít. Főleg olyan dolgokban, amiről tudják, hogy az átlagember- műveletlenségéből/lustaságából adódóan- nem tud ellenőrizni.
2011. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!