Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hazánkban ki, kik azok az...

Hazánkban ki, kik azok az emberek akik azon fáradoznak, esetleg azért harcolnak ( :O ), hogy a kisvállalkozások ne menjenek csődbe vagy, hogy nagyobb teret nyerjenek a piacon?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Senki. Itt mindenki magáért harcol, fáradozik hogy ő maga ne menjen csődbe (politikustól a közmunkásig mindenki).
2011. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Shai-Hulud ***** válasza:
Hát az egész kormány ezért harcol, nem tudtad? Csak a rengeteg ellenség miatt nem sikerült még előre lépni. Mert egyszerűen megakadályozzák, hogy a kormányunk igen helyes intézkedései elérjék a céljukat. De majd a kínaiak segítenek nekünk felvirágozni!
2011. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Az ember saját maga építi fel a vállalkozását és vezeti minden erejével és tudásával. Nem másoktól kell várni azt amit nekünk kell megtennünk. Persze a kormány beleszól az adótörvénnyel, meg mindennel amik a vállalkozásokat érintik, de egy jól működő vállalkozás minden gond nélkül működhet ma Magyarországon sikeresen.
2011. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért ez nem teljesen így van.szerintem...legalábbis remélem.Én szeretnék egy ilyen embert találni.Van néhány ötletem ami szerintem segíthetne a helyzeten és szeretnék elbeszélgetni egy ilyen emberrel,hogy megtudjam szerinte van-e értelme az ötleteimnek és honnan kaphatnék segítséget esetleg támogatást a megvalósításhoz.
2011. nov. 4. 21:59
 5/16 A kérdező kommentje:
kolopele..a válaszomat az előző hozzászólóhoz írtam..
2011. nov. 4. 22:00
 6/16 A kérdező kommentje:
kolopele: tény,hogy a legtöbb dologban igazad van de szerintem te is nagyon jól tudod,hogy az utóbbi időben példátlanul sok kis vagy mikro vállalkozás húzta le a rolót,miközben a multik csak erősödnek.
2011. nov. 4. 22:07
 7/16 Shai-Hulud ***** válasza:
58%

Senki nem fog harcolni a kisvállalkozásokért.

Mindenki maga építi fel a vállalkozását, és neki magának kell megélnie a piacon. Nincs értelme fenntartani olyan vállalkozást, amelyre nincs szükség, vagy amelyet nem lehet gazdaságosan működtetni. Ha pedig lehet, akkor megmarad...


A nagyobb piaci térnyerés is maximum mint irányelv jöhet szóba. Ennek érdekében lehet a különböző szabályozókon változtatni, de különösebb értelme nincsen. Ha valamit érdemesebb kisvállalkozásként csinálni, mint nagy cégként, akkor azt úgyis a kisvállalkozások fogják csinálni - ha pedig egy nagy céggel célszerű csinálni, akkor előbb-utóbb létrejön az a nagy cég.


A piac MINDIG kitermeli azt, amire éppen szükség van. Mesterségesen nem túl sok értelme van beleavatkozni...


Pedro

2011. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én. De néha úgyérzem ezzel egyedül vagyok ebben az országban.
2011. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pedro : Vagyis engedni kell,hogy a külföldi multik uralhassák a piacot ?
2011. nov. 4. 22:15
 10/16 A kérdező kommentje:
Tisztelt ÉN... :) te ki vagy?
2011. nov. 4. 22:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!