Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a magyarokkal...

Miért nem lehet a magyarokkal sűrűn lakott határon túli településeket visszacsatolni? Tovább lent képpel (ahogy én gondolom)

Figyelt kérdés

[link]


Az "új határok" sárgával.


2011. nov. 5. 22:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet? Mert nincs rajtunk kívül senki, akinek ezt érdekében állna támogatnia. Egyetlen nagyhatalomnak (USA, Oroszország) vagy az EU-nak sem állna érdekében sem Szlovákia sem, sem Románia megcsonkítása Magyarország javára. Szlovákia, Románia pedig értelemszerűen semmit nem fog csak úgy önként visszaadni nekünk lelkiismeret furdalástól gyötörve :)


Trianon jóvátételére 1938-41 között nyílt utoljára lehetőségünk, sajnos az ország akkori vezetése nem tudott élni a történelem "ajándékával" és mindent elvesztett ismét. Ezen már nem lehet változtatni.

2011. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne megszüntetni a határokat.
2011. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

"rejehw válasza:


Egyszerűbb lenne megszüntetni a határokat."


Megszólalt a szabadkőműves, Coudenhowe-Kalergi gróf és Habsburg Ottó legjobb tanítványa.

2011. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

23:06

"bumbi02


Amikor mi tettük ezt akkor ezt honfoglalásnak hívtuk, most meg rablásnak? Lol.."


Te se magyar emlőkön nevelkedtél.


A hasonlatod rossz, Árpádék a magyarul beszélő turáni rokonaikhoz jöttek haza és elfogadták egymást.

A Kárpát medence a Szent Korona örökös tulajdona, függetlenül attól hogy éppen mekkora lélekszámú a magyarság és hogy annak mely területén laknak vagy nem laknak.

2011. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A Kárpát medence a Szent Korona örökös tulajdona,..."


A történelem nem ismer olyat, hogy örökös tulajdon.

2011. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ez egy 1910-es térkép...azóta eltelt 100 év
2011. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
bumbi02 és ezt a szent koronáról rajtad kívül még hányan tudják - külföldön?
2011. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 bumbi02 ***** válasza:
100%

nana, a szent koronásat nem én írtam, oda csak másoltak engem..



amúgy tényleg, megnéztem a nemzetközi szerződéseket, és most látom hogy anno aláírta minden államfő , kínai császártól kezdve egészen az inka törzsfőkig, hogy a Kárpát medence örök időkig a Szent Korona tulajdona, és a turul madár védelme alatt áll, így nem lehet még háborúval SEM elvenni azt a magyaroktól..



Hallod ilyenkor magad mikor ilyen hülyeséget írsz hogy a Kárpát medence a mienk örökké? Azé aki megtartja...Egész jól megtartottuk szerintem ahhoz képest hogy mennyien szivattak minket.


El kell fogadni hogy ahogy a rómaiaktól elvette Attila a földet, majd a hunok bukása után az avarok idejöttek, mi is idejöttünk, voltak itt elöttünk, és elvettük a földet. Aztán mi megtudtuk tartani. Közbe vesztettünk belőle, de az ugyanannyira ovlt jogos mint az ahogy mi jöttünk ide.


Ez meg hogy Árpádék idejöttek a turáni magyarokhoz, és békésen átvették a földet.. Amikor ilyen sorokat írsz le, gondolkozz el azon, hogy épp te tartozol azok közé akik a dákóromán elméleten, meg a Morva birodalmon röhögsz, hogy de szánalmas hogy történelmet akarnak hamisitani.....Pont azt teszed te is...

2011. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!