Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a jogi következménye...

Mi a jogi következménye annak, ha én egy tájvédelmi területen fogom magam, és építek fákra faházakat, és ott lakom a családommal?

Figyelt kérdés
Mi történik, ha ellenállok a rendőrségnek, vagy egy erődszerű faházat építek, és elbarikádozzuk magunkat?
2011. nov. 21. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mielött elkészülnél, már régen begyüjtenének, ha meg ellenkezel, megpróbálod elbarikádozni magad, meg ellenállsz a rendöröknek, akkor rövidesen a börtönben kötsz ki.
2011. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mi a jogi következménye annak, ha én egy tájvédelmi területen fogom magam, és építek fákra faházakat, és ott lakom a családommal?"


Ha szerzel rá telekfoglalásit, vagy földtulajdoni papírokat, akkor semmi, maximum idiótának néznek teljes joggal :)


"Mi történik, ha ellenállok a rendőrségnek, vagy egy erődszerű faházat építek, és elbarikádozzuk magunkat?"


Akkor előbb-utóbb börtönbe kerülsz és tönkremegy az életed, de végül is meg fogod érdemelni :)

2011. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tájvédelmi területre lehet telekfoglalásit szeretni?

És miért érdemelném meg?

2011. nov. 21. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, Magyarországon minden lehetséges.


Itt akkora a korrupció, hogy simán kapsz engedélyt, ha eleget fizetsz :(


Egyébként azért érdemelnéd meg, mert ez felmerült az agyadban

2011. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De ez miért probléma? Ha valakinek elege van ebből a társadalomból és országvezetésből, ami csak egyre "jobb" lesz,akárki is kerül oda, akkor miért ne vonulhatna el ez ember egymaga, vagy olyanokkal, akik ezt hasonlóképp látják?

Miért baj, ha az ember gondolkozik?

2011. nov. 21. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megyek veletek, ha befogadtok.

De csak ha komoly.

2011. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretném, ha lenne elkülönülési jog az alkotmányban. De nem lesz soha, ezért a polgári engedetlenséget kell alkalmazni, a közvéleményt magunk mellé állítani, semmi lövöldözés.
2011. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!