Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kertész Àkosnak miért...

Kertész Àkosnak miért nem ugrottak neki a liberalisták?

Figyelt kérdés

Én vagy bárki más kiállna és azt mondaná, h a cigányság egy a saját szarában .....abban a pillanatban én lennék a világ legnagyobb rasszistája.

Ezzel szemben Kertészt még megdicsérték, h milyen igaza van.

Kíváncsian várom a nagy rasszistázók válaszát.


2011. nov. 22. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Mert a nemliberálisok csak a kiragadott részt olvasták el a levélből.


A genetikai hulladékos rész után ha jől emlékszem, valami ilyesmit írt (már rég olvastam): "Ezt akarja elhitetni a jobboldal a magyar emberekkel, ezt súlykolja beléjük."


Inkább azt kritizálja, hogy a baloldal túl gyenge és a jobboldal túl erős (lásd kétharmad).

2011. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Itt van a teljes, ha kíváncsi vagy rá:


[link]


Az meg ne érdekeljen, hogy népszava, ez az internetes újság jelentette meg a nyílt levelét.

2011. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Ezt hívják kettős mércének. A liberálisok (így helyes!) is a szövegkörnyezetéből ragadnak ki mindent, ha igazuk van, ha nem.
2011. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bumbi02 ***** válasza:
46%

igazából akkor ítéljük el József Attilát is Hazám című verséből idézte azt a két sort Kertész Ákos, amit ha az ember értelmez, nagyjából ugyanazt kapja mint amit Kertész Ákos írt...


ezer éve magával kötve, mint a kéve sunyít, vagy parancsot követ


Saját magunk kötjük meg magunkat már 1000 éve, és így parancsot követünk, alattvalók vagyunk...

2011. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Előző: ez oké, de a genetikai hulladéktól nagyon távol esik. Csapulta a magyarokat Ady is ("verje csak az Isten, verje verje"), de tudnék én olyat is idézni József Attilától, hogy azonnal lerasszistáznák.
2011. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Nem érted a magyarországi, magukat liberálisnak nevezők gondolkodását. Ők úgy gondolják, hogy nem tartoznak túl szorosan ehhez az országhoz. Ők külföldinek, nyugatinak érzik magukat. Rasszisták, és a magyarokat alacsonyrendűnek, a nyugatiakat magasrendűnek tartják. Magukról pedig azt gondolják, hogy a sors szeszélye folytán véletlenül idecsöppent nyugatiak, akiknek az a feladata, hogy helyt álljanak a felsőbbrendű nyugati ideálokért itt, a szerintük mucsai büdös disznó magyarok között. Ezért van az, hogy amikor nekik nem tetsző (nem magukat liberálisnak nevezőkből álló) kormány van, akkor szívesen látnák, ha Magyarországot megtámadná a NATO, vagy legalábbis megleckéztetné a nyugati tőke, az EU, az IMF vagy bármi más, ami külföldi. A liberálisok fejében egy nagy Külföld. vs Magyarország ellentét van, ahol a Külföld a fény, a jó, a magyarok a Gonosz, a sötétség.


A jobbikosok fejében ugyanez van, csak fordítva. Jobbikos és liberális: ugyanaz a primitív szélsőséges gondolkodás, csak különböző előjelekkel.

2011. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

11:36


Kertész Ákos nem Ady Endre és nem József Attila.


Ady Endre gondolkodása felületesen hasonlít a mai liberálisokéra, amikor azt követeli, hogy új, nyugati szellemiség jöjjön az országba ("Szabad-e Dévénynél betörnöm Új időknek új dalaival?"). Viszont hangsúlyozza: "Mégis győztes, mégis új és magyar.".


József Attila Hazám c. verse már csak azért se tetszene egy mai magyarországi magátliberálisnaknevezőnek, mert azt írja: "hogy mi ne legyünk német gyarmat". Miközben minden liberális azért sikoltozik, hogy szabadítsa már fel az EU őket a Zorbándiktatúra alól.

2011. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

"Cigány-népek langy szivű sihederje,

Verje csak, verje, verje."


Na ennyit erről.

2011. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Liberálisból is sokféle van. Olvastam olyantól (nem egytől) aki helyre tette.

Ezt kevesebben ismerik - vagy nem akarják ismerni.

És a sokféle liberálisból Kertész nem a krém.

2011. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bumbi02 ***** válasza:
34%
de még mindig nem értem miben más az hogy Kertész szidja a magyarokat , mint mikor Ady vagy József Attila... Szerintem mindannyiuk ugyanolyan célzattal írta azt amit...
2011. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!