Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van Európában ennyi...

Miért van Európában ennyi "kis" ország?

Figyelt kérdés

Más kontinensen van 1millió km2-nél nagyobb területű ország, csak itt vannak ilyen kis szúnyog államok.

Miért nem adják fel a kultúrájukat, és a függetlenségüket egy Egyesült Európáért? Előbb utóbb teljesen felfalnak a nagyhatalmak minket, és a fehér ember a végén a pusztulás szélére kerül, de még most meg tudnánk ezt akadályozni, csak egy Európai Egyesült Államokat kellene felállítani, szigorítani a migrációt, és amerikából áttelepíteni a fehéreket ide, ott 2050körül már úgyis a feketék lesznek többen.

Az Európai kultúra, és az Európai ember veszélyben van, kérdés hogy mikor ismerjük ezt fel?


2011. nov. 28. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A történelem folyamán egyfolytában birodalmakat építettek, hogy aztán széthulljanak, és kezdődjön elölről az egész.

Lehet, hoyg nem így kellene építkezni: nem biztos, hogy a nagy a jobb.

2011. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
"Igen feladnám a magyarságom, itt már nem a magyarságról van szó, hanem az európai népek fennmaradásáról..." Őőőő, ja, hü.lye vagy.
2011. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem kell feladni semmit, az USA-ban is ha végigmész az utcán egy katolikus templom mellett van egy református az mellet meg egy zsinagóga vagy egy mecset.

Talán ezért is jöhetett létre az Amerikai Egyesült Államok és az Európai egyesült Államok meg nem.

Meg azért sem mert a külpolitikát, a hadsereget meg a gazdaságpolitikát egyik ország sem akarja kiadni a kezéből hogy Brüsszelben döntsenek erről, még ha ez sokszor több előnnyel is járna mint hátránnyal.

2011. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom milyen előnnyel járna a közös külpolitika és hadsereg, közös pénzügyekkel együtt. Ez engem egy olyan életképtelen dologra emlékeztet mint az OMM.
2011. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

20:24

Kicsit szétnézel a világban és rá is jössz.

2011. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

USA az, teljesen más, mint Európa.

Ott, a betelepültek vették kezükbe az irányítást.

Itt, más a helyzet, az őslakosok, sehogy sem akarnak, egy nagy, szuperhatalomban élni, persze vannak kivételek, de ők erősítik a szabályt.

USA-nak, folyton - folyvást, háborúk kellenek, hogy fennmaradjon, talán, az EEÁ is erre hajt, ha létre mer jönni. Köszönöm, de nekem, elegem van abból, hogy azért legyen jólétem, mert másik embernek, kára származik ebből.

Értsd meg kérdező, hogy a Római Birodalom is, bebukott, most azt, utánozni, egy halva született ötlet (a történelem, sosem ismétli meg, önmagát).

A másik: miért kell, nagyhatalmakban gondolkodni? Miért nem lehet, csak szövetségi rendszert kiépíteni? Meg volt rá az időnk, de mégsem éltünk ezzel. Balti - tengertől, a Fekete/Földközi/Adriai tengerig, egy szövetségi rendszer az, ami megoldást tud találni és ezért, nem kell, feláldoznunk, semmit sem.

Európa közepén, illetve a keleti részén (egészen, Oroszországig), nem azért vagyunk, hogy csak az egyik, vagy a másik félhez tartozzunk, ahelyett, hogy csak, szövetkeznénk velük, mert az is más.

Egyetlen nemzetet sem kell úgy nézni, hogy gyerekek, mert már, felnőtt koruk elején vannak és úgy tudnak élni, hogy nem irányítják, hanem szövetkeznek - együtt a bajban.

2011. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én magyar vagyok, és ragaszkodom a magyar kultúrához. Tegye ugyanezt a francia, a német, a horvát és a norvég is. Akik ma multikulturalitásról beszélnek, elfelejtik, hogy a egy massza nem lehet sokszínű. Önálló, erős, de a többiekére is nyitott kultúrák: ezek teszik sokszínűvé a világot.
2012. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Igen feladnám a magyarságom, itt már nem a magyarságról van szó, hanem az európai népek fennmaradásáról..."


Te már rég feladtad...

2012. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!