Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol tudok utánanézni annak,...

Hol tudok utánanézni annak, hogy a szomszédom állampárti spicli volt-e, és jelentett-e a szüleimről?

Figyelt kérdés
Elég erős a gyanúm, hogy a szomszédom, aki tipikusan egy vörös bolsi, és kiváltságos helyzetben élt az előző rendszerben, egy aljas besúgó is volt. A gyanúm nagyon erős. Úgy tudom, még mindig nem hozhatók nyilvánosságra az ügynökök nevei, de ha valaki személyesen betekintést szeretne kérni, akkor kiadják az adatokat. Ezt hogyan és hol lehet kikérni? Az Országos Levéltárban? Kikérhetem akkor is, ha a szüleimről, vagy nagyszüleimről írtak jelentéseket? Világosítsatok fel, mert szeretném tudni ennyi idő után végre az igazságot!
2011. nov. 29. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Fúú... Állambiztonsági Levéltár, esetleg?
2011. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mégis mi az a alapos gyanú?
2011. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
31%

Nem vagyok vörös! Se spicli!


Üdv: A Szomszédod

2011. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2021. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!