Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az új sportörvény miatt...

Az új sportörvény miatt teljesen eltűntek a pirotechnikai eszközök a lelátókról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos, sőt börtön is szóba jöhet.
2011. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár az igazi fanatikusakat szerintem nem fogja érdekelni ez a sporttörvény, semmi értelme, körülnézhetnénk, hogy más országokban milyen látványt nyújt a pirotechnika. Sajnos a szurkolók szórakozását és munkáját teszik tönkre ezzel.
2011. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem erről csak az jut eszembe, hogy a görögtüzek miatt millió meccset kellett lefújni.
2011. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert te csak azt látod amit a hülye média lead a tv-ben, fogalmad sincs a dolgokról.
2011. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt jól megaszontad :D Köszönöm, kitűnő érv volt.
2011. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A stadionok világában nem vagyok járatos, de tény, hogy ennek a 21 éve regnáló rendszernek pirotechnikai frásza van, hacsak nem maga csinálja, augusztus 20-án. Egész Európa rajtunk röhög emiatt.
2011. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 /Anita_'94/ ***** válasza:

23:21, sorolj már fel pár meccset, abból a millióból, mert én csak egyre emlékszem és az is két éve volt már.

Azért van még néha tűz. Nem tudom, hogy mi a bajuk a piróval, nagyon szép látványt tud nyújtani.

A Paks elleni meccs elött, amikor a sötétben égett a K-L, el is sírtam magam...

2011. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mostanában nagyon nem nézek focit, a meccsek fele unalmas a másik fele meg bundázva van, de én több fradi és vidi meccsre emlékszem amin a játékot félbe kellett szakítani a nagy füst miatt.
2011. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a sportesemény nem szórakoztat eléggé, ne menj oda. Tombolni, zúzni stb. a vigyorgóban lehet (öltözék: kényszerzubbony), mért rontanád el más emberek szórakozását azzal, hogy a nyakukba lősz egy rakétát?
2011. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igazából a rendőrök nem engedélyezik. Több klub is bejelentette már, hogy ők engednék. De mivel a rendőrség nem engedélyezi, így az MLSZ sem teheti... Bár ők is egy idióta banda. Pl a Videoton-Újpest meccsen engedélyezték az RBD 18. évfordulója alkalmából a görögtüzet, pirotechnikus jelenlétében stb. Arra azt mondták, hogy egy próba volt, és ezután nem szeretnék több meccsen engedni. Meglátjuk mi lesz, de remélem, hogy nem tűnik el teljesen
2011. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!