Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen lenne az életünk, ha...

Milyen lenne az életünk, ha összeomolna a mostani világgazdaság?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kiváncsi, hogy melyik párt milyen gonosz vagy hogy a pénz milyen rossz, hanem arra, hogy az emberek mindennapi életét ez hogy befolyásolná? Nyilván felborulna a politikai egyensúly a világban, meg ilyenek, átértékelődnének a fontossági preferenciák, de én mint ember, velem mi lenne? Nem lenne áramom? Nem tudnék megélni mert nem lenne munkám? Újra földet kéne művelnem a megélhetésért? Ne a legradikálisabb elképzeléseket mondjátok el, hanem a legvalószínűbbet. Thx.
2011. dec. 3. 14:28
 1/5 anonim válasza:
71%
Nekem jó, van földünk, meg kutyák, akik őriznék. A fűtésünk meg kandallóval van megoldva.
2011. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés, mert annak, hogy "összeomlik", nincs pontos jelentése, ha a világgazdaságra alkalmazzák. Egy ház össze tud omolni, de a világgazdaság legfeljebb valami jelképes értelemben. Ha konkrétabb lenne a kérdésed, lehetne rá válaszolni.
2011. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Lényegesen jobb. Egy könnyebb életet képzelj el és kevésbé rohanó világot.
2011. dec. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dick Esmen ***** válasza:
Lásd:Kígyótojás cimű film.
2011. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Egy könnyebb életet képzelj el és kevésbé rohanó világot."


Tehát a mindennapi élelem beszerzése és az, hogy nagyobb eséllyel rabolnak majd ki egy összeomlásnál, neked könnyű élet?


Idióta!

2011. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!