Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minimálbér vagy hogy is van ez?

Minimálbér vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés
dolgozom és a minimálbérrel vagyok alkalmazva amiből 16% adott levesznek "orbán viktor" így kapok durván 79000.helyet 61000 ft tisztán,jövőre ebből még faragnak le 48 ezer nettot kapok. tervbe van a 90 ezres minimálbér az alanyi jogon jár a munka válalonak akkor ezért miért nem szolnak az emberek ez már gáz!
2011. dec. 11. 11:46
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
8%

Van erre egy közel húsz éves mondásom:


Aki annyi pénzért elmegy dolgozni, az megérdemli.

2011. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
te nem tudom hol élsz de az ország majd nem felét minimálbérrel van felvéve! köszi,ha vidéken lakik az ember nem igen ugrálhat!
2011. dec. 11. 11:54
 3/52 anonim ***** válasza:
Jövőre a minimálbér 92000 (vagy 93?) lesz, viszont nem kapsz adójóváírást, amit idén megkapsz még. A kézhez kapott fizetésed kb nem fog változni. Ne nevezd az adót "orbán viktornak", mert ha maga Szent József lenne a miniszterelnök, akkor is lenne adó.
2011. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
ja kapok 10 ezret vissza te lehet könnyeben mozogsz az ország 70% kivan bukva!
2011. dec. 11. 12:05
 5/52 A kérdező kommentje:
ja vidéken fogalmazni,de a szöveg értelmezéseddel neked van bajod.minimálbért adóztatni?
2011. dec. 11. 12:07
 6/52 anonim ***** válasza:
0%

"te nem tudom hol élsz de az ország majd nem felét minimálbérrel van felvéve! köszi,ha vidéken lakik az ember nem igen ugrálhat!"


Mindegy hol élek, felvenni csak azt tudják aki jelentkezik.

2011. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
17%
Nektek komolyan nem koppan le, hogy egyedül ti tehettek ez ellen? Ha az egész ország egységesen állna le és tagadná meg a munkát akkor elgondolkodnának. Ha ti csak rábólintotok, hogy jólvan, dolgozok én annyiért is. Akkor ne csodálkozzatok azon sem ha mégkevesebb lesz!
2011. dec. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
:D szánalmas milliomos csemete vagy? oké jelentkezek! hogy ez eddig eszembe se jutott nem mondod?
2011. dec. 11. 12:15
 9/52 anonim ***** válasza:
13%

"az ország 70% kivan bukva!"


Maguknak csinálták. Én eddig minden munkahelyemen megpróbáltam lázadni, Szerinted mellém állt valaki? Gyáva népnek nincs hazája! Én is keveslem a fizetésem, de nektek köszönhetem. Mostmár legalább hallgassatok el!

2011. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
37%

Én valahányszor megtagadtam a munkát, ti mindig rohantatok nyálazni: Főnök! Főnök, én megcsinálom fele annyiért is!


Na itt az eredménye. Mostmár egyétek meg amit főzetetek.

2011. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!