Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Töröltek a Munkaügyi Központ...

Breegooca kérdése:

Töröltek a Munkaügyi Központ Pályakezdő és Diplomás Álláskeresők Közvetítő Irodájának álláskeresői nyilvántartásából, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Novemberben voltam ott felvetetni magam, mint pályakezdő (nem diplomás, ha ez számít), fel is vettek a nyilvántartásba, csak az adókártyámat kellett bepótolnom, amit egy héten belül el is intéztem, de még azóta sem jött meg. November 28-án kellett volna visszamennem, de elfelejtettem. Nemrég küldtek egy határozatot, miszerint az átvételétől számított 8 napon belül jelenjek meg, ha nem, akkor törölnek. Nos, én ezt teljesen elfelejtettem. Tudom, rendesen elszúrtam. Mit lehet ilyenkor tenni? Igazság szerint fogalmam sincs milyen következményekkel járhat ez, azt tudom, hogy így nem vagyok bent a nyilvántartásban sem, így ha továbbra sem találok munkát, nem vagyok jogosult a segélyre. Érdemes bemenni valamelyik reggel és megpróbálni elmondani, hogy adókártya nélkül azt hittem, felesleges visszamenni?
2011. dec. 18. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Fellebbezést kell írni a papíron amit kaptál ott a cím meg az ügyirat szám amire lehet hivatkozni. De az édes kevés lesz kifogásnak, hogy elfelejtetted. Ezek komolyan veszik ezeket én is munkanélküli vagyok. Van egy tonna papírom inkább munkám lenne.
2011. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!