Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kinek milyen verziója van a...

Kinek milyen verziója van a Kennedy gyilkosságra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 00:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
22%
Kilőtték egy ablakból. Milyen más verzió kellene?
2011. dec. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
66%
Neked mi a verziód, kérdező?
2011. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 A kérdező kommentje:
Van egy pár, arra vagyok kíváncsi ki mit gisz róla, és mivel magyarázza.
2011. dec. 21. 00:20
 4/127 A kérdező kommentje:
Nekem az hogy lelőtte Oswald.
2011. dec. 21. 00:21
 5/127 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem értem, minek titkosították a halála körülményeiről készült Warren-jelentést.
2011. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
94%
De most tulajdonképp mi érdekel? Az indíték? Elvonta a FED -től a pénzkibocsátás jogát és az államra ruházta át.
2011. dec. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 A kérdező kommentje:
Minden érdekel, elméleteket és érveket kérek.
2011. dec. 21. 00:30
 8/127 anonim ***** válasza:
76%

Az a verzió van hogy kilőtték az ablakból,ezek tények,nincs itt több verzió!!!


[link]

2011. dec. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
94%

John Fitzgerald Kennedy


1963. november 22-én lett merénylet áldozata Dallasban John F. Kennedy, az Egyesült Államok 35. elnöke. Az évforduló kapcsán sokan a gyilkosság mai napig tisztázatlan körülményeit igyekeznek rekonstruálni, mások a "Ki ölte meg Kennedyt?" kérdésre próbálnak meg új választ találni.A Kennedy-átok című, közelmúltban megjelent könyv szerzője új szempontokat vet fel a kérdésben. A New York Times bestsellerlistáján szereplő m? szerzője, Edward Klein szerint a tragédiák sorozata, amely százötven éve kíséri az első számú amerikai politikus dinasztia tagjait, egy láthatatlan, ám valóságos következményekkel járó "családi átok" következményei.

2011. dec. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 anonim ***** válasza:
74%
Nos az is egy lehetőség, mivel Kennedy papa nagy szeszcsempész volt és a maffia is sok szavazatot szállított neki a papa barátsága révén aztán meg Robert Kennedyből meg igazságügyminiszter lett és a maffia ellen fordult gyakorlatilag beleharapott az őket etető kezekbe hát ezt nem nézhették jó szemmel. Őt is ledurrantották rendesen. Régebben olvastam egy nagyon jó könyvet. A maffiabecsület volt a címe és Bill Bonanno írta aki az egyik legnagyobb maffiacsalád fejének a fia. A fiuka is apuka nyomdokaiba lépett és elmesélte, hogy a börtönben összefutott egy másik család tagjával akivel jól kidumálták a dolgokat. Jack Ruby aki lelőtte Oswaldot pl. Sam Giancana embere volt.Ahol meg Robert Kennedyt lelőtték annak a szállónak a személyzete meg a Los Angelesi család befolyása alá tartozó szakszervezetekhez tartozott. Még az alvilágban sem hitték el hogy ez a kormány műve lehetett.Érdekes könyv volt végig kísérte az összes nagy maffiacsalád életét meg a hozzájuk kötődő politikusokat is.
2011. dec. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!