Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kettős állampolgárság? Jelenle...

Kettős állampolgárság? Jelenleg magyar vagyok, de szlovák szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
Hány éves kortól nem kell még vizsgát tenni, hogy szlovák állampolgár is lehessek??? Egyébként édesanyám szlovák állampolgár!

2011. dec. 23. 19:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, *de szlovák is szeretnék lenni...
2011. dec. 23. 19:49
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
csak aztán nehogy elvegye tőled a magyart a drága européer tót kormány :)
2011. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Én még olyan áron is bevállalnám, ha a magyart elbukom.
2011. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább a haza árul el engem. Nem engedik el 3 havi törlesztőmet, azért, mert becsületes voltam. Aki nem fizette be, azét elengedik. Szeretnék boldogulni, megélni a munkámból, amit jól csinálok, de vagy nem tudom kihozni a cégem önköltségesre se, vagy folyton csiki-csukit kell játszanom az apehhal. Lépten nyomon csalnom és félnem kell ha szeretnék saját erőmből boldogulni, saját magamról gondoskodni.

Fizetek a fogorvosért, a nőgyógyászért, a bőrgyógyászért, fizetni fogok a szülésért is, tehát azt a havi 40 ezer forint TB-t amit befizetek, nem tudom kinek adják.

Bocs de én akkora árulásnak érzem azt, hogy nem hagynak élni (nem élősködni). Nem kérek semmit ettől a nyomorult államtól csak azt, hogy hagyjon békén érvényedülni, de nem hagy. Szerintem nem én vagyok a hazaáruló.

2011. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. és utolsó teljesen igazatok van!

Hazaáruló?? miért is?? Tán ha nem ilyen helyzet lenne ITT, MOST akkor nem is gondolkodnék benne!

Ahogy az utolsó is írta, törlesztőrészletet nem engedik el!

Felvettem Svájci hitelt a kocsira, és nem tudok belőle kiszabadulni! Persze a nagy képviselők és a többi fejesnek mind engedték magyar hitelre átállni, és a többi?? LE van szarva azaz MI!!

Ha majd kezdik szépen átvenni az országot a ZSIDÓK akkor majd mondhatod hogy hazaáruló és lehúzhatod magad a WC-n a NAGYMAGYARORSZÁG plakáttal együtt!!!

2011. dec. 24. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
hát igen egyszerűbb menteni a bőröd mint szembeszállni. ezt hivják szolgalelkűségnek. Tudod mikor lennék olyan ország állampolgára, ahol másodrendű vagyok az ostoba törvények és sovinizmus miatt...
2011. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

kérdező, nem a legjobbkor akarsz szlovák is lenni.

ott politikailag soviniszta törvények vannak az állampolgárságra vonatkozólag.

amúgy az átlagemberek (szlovákok, magyarok) nem olyan f@szfejek, mint a politikusaik és azok, akiket sikeresen hergelnek.

2011. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Felvidéken élek és nem vagyok másodrendű polgár. Minden jogom megvan és a nyelvtörvénybe se botlottam soha. Becsülnek a "tótok" és én is becsülöm őket. Ez a kijelentésem azokra vonatkozik, akikkel kapcsolatban voltam valaha is. Hogy aztán mindkét országban élnek olyanok, akikkel nem tudnák kijönni, azt feltételezem.
2012. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!