Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hvg vagy index?

Hvg vagy index?

Figyelt kérdés
melyik oldal függetlenebb a politikától? ha nem ezek akkor melyik? olyan hírportál kéne ami nem kötődik semelyik oldalhoz sem
2012. jan. 19. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs. Minden hírszolgáltató "húz" valamerre a főszerkesztő és a tulajdonosi kör elfogultsága miatt. Nézd végig ugyanarra a hírre a nagyobb portálokat és a független(nek látszó) blogokat, ebből talán ki tudsz alakítani valamiféle véleményt magadnak.


Aki a "hírszerkesztésért" pénzt kap, az ki kell, hogy szolgálja a kenyéradó gazdáját...

2012. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
mindkettő a liberális zsidó médiát szolgálja
2012. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó nem igaz. Mindkettőt érdemese elolvasni,mert viszonylag reálisak. De mindent nem kell elhinni egyik médiának sem.
2012. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Magyar Nemzet.
2012. jan. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elolvasol egy jobboldalit és egy baloldalit, és tudod, hogy a kettő között van az igazság :)
2012. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A Magyar Nemzet egy vicc. Szerintem az Origo komolyabb hangvételű, az index inkább bulvárosabb. A HVG számomra nem elég szakmai.
2012. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Akkor azért szoktam én annyit nevetni olvasás közben?
2012. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek-e rajta sokszor.:)
2012. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A magyar nemzet full fideszes. Hogy a jófrancba képes egy egészséges ember pártújságot olvasni?

És természetesen ugyanez igaz a népszabadságra, vagy mittomén melyik az MSZP-s propagandalap.

2012. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Talán mert erősen Fidesz párti vagyok. Kétlem hogy ezt itt ne tudná bárki, akárcsak a sikertörténetemet. Miért olvassak olyat ami számomra egyenlő a hazugsággal, rágalmazással jórészt?
2012. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!