Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A leggazdagabb emberek akik...

A leggazdagabb emberek akik valószínű, hogy a világot is befolyásolják mit akarnak még? Pl láttam egy amerikai politikust akinek 700 millió $-ja van. Miért kell nekik több és több? Hiszen minden ember meghal és nem viszed a pénzed magaddal.

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a politikus az elsődleges szakmája...
2012. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem akarna mindig többet akkor most nem 700milliója lenne hanem valami átlagos melós lenne.
2012. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mar nem a penzrol szol azon a szinten hanem a hatalomrol.

Amugy mer uresnek erzik magukat belul es azt hiszik ezzel kompenzalhatnak

2012. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarnak a magyar milliomosok-milliárdosok még több pénzt,mint amennyijük van? Ők is befolyásolják az országot.

Ilyen az emberi természet. Akármilyen sok van,még többet akar.

Ez nem csak a gazdagokra igaz.

2012. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Akinek annyi pénze van, hogy nem tudja mire költeni, illetve esetleg nyomtatja legálisan mint a FED magánrészvényesei, azoknak, ahogy előttem is leírták: a hatalom. Mindig is ez volt a mozgatórugó a történelem során és sajnos mindig is ez lesz.
2012. jan. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!