Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogyha a II. világhábo...

Igaz-e, hogyha a II. világháborúban a nácik győztek volna, akkor bennünket, magyarokat kitelepítettek volna az Uráltól keletre, a sztyeppére?

Figyelt kérdés
élettér a náciknak?
2009. máj. 29. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha Mari néninek kereke lett volna eg áramszedője, akkor lehet hogy villamos lett volna.
2009. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Á, lehet, hogy simán csak kiirtottak volna minket.
2009. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
A Mein Kampf szerint igen, de mi legalább túléltük volna :)
2009. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
:D hát igen túléltük volna de ahogy ismerem a Magyar népet... harcoltak volna ezért a szent földért amíg mind egy szálig el nem gázosították volna őket is... ennyit a nagy Hitlerröl.
2009. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

És, hogyan telepítettek volna ki bennünket? Azért Magyarországnak akkoriban volt hadereje. Említsük azért meg, hogy Hitler a Mein Kampf-ot jóval a háború előtt írta, mikor még nem tudhatta, hogy mi lesz, főleg a viszonyok terén. Szövetségese lettünk, mi tartottunk ki utoljára mellettük a háború végén.

A németek szerintem nem erre akartak terjeszkedni, hanem a Csehek felé az Uralig.

Nehezen tudom elképzelni, hogy minket is b*szogattak volna, és mi nem olyan népség voltunk akiket csak úgy ki lehet írtani/telepítteni(pláne nem Szálasi ideje alatt).

2009. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az élettér elmélet az inkább az akkori szovjetunió irányába vonatkozott.
2009. máj. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
07.58as hozzászóló:b*szogattak volna?,biztos elfelejtetted,hogy a Don kanyarba,minket magyarokat küldtek előre,hisz mi "feláldozhatóak" vagyunk
2009. máj. 30. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem felejtettem el, de én konkrétan a kitelepítésekre gondoltam, ami kifejezetten a civilek ellen szólt.
2009. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem igaz. Hitlernek kellettek szövetségesek, a magyarok nagyon jó szövetségesek voltak. Európában a németek lettek volna az urak, s a német nyelvet ráerőltették volna mindenkire. Mostanában a tévében csupa német filmek mennének, a számítógépes programok is elsősorban németül lennének, nem angolul. Amerikai gyorskaja helyett pedig német gyorskaja lenne. Viszont a német uralom tartósabb lett volna, mint a szovjet, azaz még most is az alatt lennénk.
2009. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Ez háború utáni rémhír-propaganda. Ellentétben a szovjeteknek valóban voltak ilyen terveik velünk (Molnár Erik tanulmánya, stb.)....
2009. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!