Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mész szavazni vasárnap?

Mész szavazni vasárnap?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kire, és miért?
2009. jún. 5. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Jó, ne menjetek, de aztán a pofákat befogni, ha valami nem tetszik!
2009. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

bizonyos országokban van olyan lehetőség a szavazólapon h.egyiket se választom.ez is jelzés értékű,hiszen mutatja h. a jelenlegi politikai palettán nincs olyan párt akinek bizalmat szavaznék..


ezt itthon is be kéne vezetni...mert ha nem mész szavazni,(mert nem akarod egyik tolvajbandát se)nem vagy jó állampolgár, mert nem használod ki a jogaidat.ezért sokan elmennek és a "kisebbik rossz elvén" szavaznak...(most spec a Fideszre,(máskor meg másra)mert bíznak a csodákban,és kiutat remélnek...)de ez számomra taszító...inkább nem szavazok...ha ettől nem vagyok igazi magyar akkor vállalom.nem fogok az elveim ellenére kötelező jelleggel x-elni!!!!!lehet lepontozni!

2009. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Én még nem döntöttem el,és így nem is tudom hogy kire szavaznék

Igaza van 19.32-nek!

2009. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
FIDESZ és igen megyek és miért? mert másban nem bízok és a jobbik túl erőszakos nekem
2009. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen megyek.Jobbik.
2009. jún. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
40%
NEM megyek, tulvaj, hazug pártokra érdemes szavazni???
2009. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Utálom a politikát.
2010. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!