Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt olvastam hogy Hollandia a...

Azt olvastam hogy Hollandia a leginkább toleráns ország a melegekkel szemben, ugyan akkor előfordulnak meleg verések. M. O. -n ugye borzasztó rossz a megítélésük, még sem hallani róla hogy ezért valakit megvertek. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 22:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Te mindent elhiszel, amit olvasol? Az meg egy másik dolog, hogy ha te nem hallassz róla...az nem jelenti azt, hogy akkor már nincs is (Oláh Ibolyára meg a barátnőjére is rátámadtak). Itt Magyarországon nem hogy megverik, de megszégyenítik, alázzák, terrorizálják stb. a melegeket, de ezt csak az tudja, aki benne van. Fölösleges olyan dologról ilyen határozott véleményt állítani amiről gőzöd sincs (csak mert nem látod, vagy hallod). Érthető szerintem, hogy miért nem látod vagy hallod. A celebeken kívül senki sem dicsekszik a melegségével, kivéve azokat akik a meleg felvonuláson szégyent hoznak az összes homoszexuális emberre (mint pl. a jól ismert "Emma"). AZ meg, hogy előfordulnak verések nyilván abból ered, hogy sehol a világon nincs egy olyan ország, ahol 100%-ig toleráns emberek lennének. Mindig is voltak/vannak/lesznek olyan emberek, akik nem képesek elfogadni. Olyan nincs, hogy mindenkinek jó.
2012. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!