Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne?

Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

2010-ben a szlovák választásokon a Szmer nem tudott győzni, mert nem jött ki nekik az 51%, s Keresztény Demokrata párt került hatalomra, megjegyzem, nekik sem volt több 12%-15%-nál, de ha megnézzük az MKP és HÍD szavazatok összegét, megállapíthatjuk, hogy éppen ütnék a kormánypártot.


Egy esetleges szlovákiai magyar kormány visszacsatolná a Felvidéket?



2012. márc. 4. 18:35
 1/9 Shai-Hulud ***** válasza:
28%

Nem.

Szlovákia már csak Szlovákia marad.


Pedro

2012. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Ráadásul nem értem, hogy lehet ilyen naív kérdést feltenni?! Még, ha magyar kormány lenne Szlovákia élén - amit nagyon kétlek - sem valószínű, hogy a nemzet szuverenitását érintő kérdést csak így népszavazés nélkül hagynának. Ráadásul egy demokratikusan megválasztott kormánynak az egész nép, ország érdekeit kell képviselnie. Szerinted Szlovákia magyarországhoz csatolása az egész szlovák nemzet érdeit szolgálja? Meg nem tudom ezt, hogy gondolod? 5 millió szlovákkal mit kezdenél az országban?
2012. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem így működik. Békés úton a Felvidék aligha lesz újra Magyarország része . :(
2012. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
utolsó-sajnos az már sehogy nem lesz visszacsatolva.
2012. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Na én ilyen kérdéseknél szoktam feltenni azt a nem túl elegáns kérdést, hogy hány éves vagy. Ha 12 alatt, akkor nincs nagy baj. Ha már felette, akkor azt ajánlom, próbáld meg kicsit alaposabban megismerni a valóságot.
2012. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12 alatti nem kérdez ilyen dolgokat.szerintem 20 alatti sem igazán.
2012. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem
2012. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet békés úton? Akkor össze kell hívni a rongyos gárdát és elfoglalni Szlovákiát.

Viccet félre téve, szerintem lehet békés úton.. De nem a közeljövőben =/

Csak ha már kihaltak a Szlovákok. Na de megint félre téve =P

Lehetséges, hogy még a szlovákok kihalása előtt, de nem hiszem hogy a közeljövőben. Trianon is hirtelen jött, 100 éve még senki sem gondolta volna, ki tudja mi lesz még.

2012. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bárgyú mindenki. De mostanában tényleg nem reális, viszont az még kevésbé reális ha valaki azt mondja hogy reménytelen.
2012. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!