Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor és EU . , Mikor...

Kovács atti kérdése:

Orbán Viktor és EU . , Mikor lesz a fizetésünk akkora mint a csödbe ment görögország lakoinak, ugy hogy nem, vagyunk csödbe?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
majd ha a GDP is akkora lesz
2012. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetro ***** válasza:
100%
Görögország épp ezért ment csődbe
2012. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért mentek csődbe.

Mert túl sokaknak és túl nagyok az állami fizetések és nyugdíajk ott.Ahhoz képest mennyire nem fizetnek adót.

Olyan megszorítások lépnek éltebe görögöknél, hogy ha ezeket a fizetéseket a 60%-ára csökkentik akkor elérik azt ,hogy 2050-re nem csak annyi adósságuk mint 2009-ben volt.Amikor még csak 170%-ig voltak eladósodva.

2012. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

...2050re csak annyi adósságuk lesz...


Bocs, elírtam.

2012. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi köze van Orbánnak a görög fizetésekhez? A démont magadban keresd.
2012. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a közel jövőben...:-)
2012. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
a csödbe ment görögország lakói valóban több pénzt keresnek csak éppen az árak is sokkal magasabbak mint nálunk,ugyhogy bár lehethogy jól hangzik hogy egy ismerősöm nyugdija 500 Euró a megszoritások után..de lósz@rra sem elég..sztem nincsenek irigylésre méltó helyzetben..egy ilyen gyönyörű ország,hatalmas történelmi múlttal..és tessék..a fél világ vagy rajtuk röhög,vagy köszörüli a nyelvét..ugyhogy nem tom de én inkább nem vágyom a helyzükbe..
2012. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!