Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaza lehet?

Igaza lehet?

Figyelt kérdés

Szerintem igaza van!

http://www.youtube.com/watch?v=1o3kYGINelU



2012. márc. 19. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nincsen
2012. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

Na ezért utáltam meg a konzervatív, tradicionalista jobboldalt, mert végsősoron az egyházi hatalom és a királyság visszaállítása legfőbb vágyuk. Mindemellett a tudományra is "ferde" szemmel néznek. Hogy is mondta Bogár "imádkozunk a tudomány-istenhez"? Véleményem szerint nagyon cudar időknek néznénk elébe, ha ez a vonal ragadná magához a hatalmat.


U.i.: a francia forradalmat kétségbevonni, annyi mint a modern világot és annak eredményeit kétségbe vonni. Nem akarok visszamenni a középkorba.

2012. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én mindig is úgy tanultam, hogy a Francia Forradalom arról szólt, hogy egyik hatalmi csoport guillotine alá küldte a másikat, miközben az országot külső és belső ellentétek szaggatták szét. Aztán jött Napóleon.


Ha Bayer-p.csnek ehhez egy olyan történészt kell idéznie (szolid zsidózás közepette), aki a történészi objektivitás jegyében a forradalom szereplőit lepatkányozta, a közismerten fürdőkádban meghalt Marat-t pedig lemocskosozta (XVII. század, Franciaország, ha ez mond valakinek valamit), az legfeljebb róla árul el valamit. Nem túl szépet.

2012. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szuperpocok ***** válasza:

Én sem szeretem a Bayer Zsoltot.


De. Az emberiség szellemi illuminációjának tartott "nagy francia forradalom" egyáltalán nem az aminek az emberek hiszik. Ez is része volt annak a hosszú több évtizedes vállalkozásnak amely azt a célt tűzte ki, hogy az európai uralkodóházakat eltakarítsák az útból.

Kik álltak a háttérben? Bankárok. Az európai uralkodók, óriási hiteleket vettek föl a nagyobb európai bankároktól. És amikor ezek az uralkodók meghaltak, az adósságkötelezettség ment velük együtt a sírba.

Így a hitelezőknek ki kellett találniuk valamit, egy olyan dolgot kell eladósítani amely soha nem hal meg.

Rájöttek, hogy az adósságszolgálatot magához a néphez kell kötni nem pedig az uralkodó személyéhez, mert egy nép soha nem hal meg.

Az általatok olyan nagyra tartott demokrácia igazából csak egy újabb kegyetlen diktatúra. Abban rejlik a ravaszsága, hogy az igazi irányító hatalom az arctalan tömegek mögül úgy irányít titeket mint a bábokat.


Én nem vagyok radikális jobboldali vagy egyebek. Én nem akarok királyságot vagy arisztokrata uralmat. Köztársaságpárti vagyok. De a demokrácia bűzlik. Az a rendszer amikor 4 farkas és 1 bárány arról szavaz, hogy mi legyen ebédre. A köztársaságban a báránynak van puskája. Ezek nem az én szavaim hanem Benjamin Frankliné.

Az amerikaiak máig abban a hiszemben élnek, hogy a honatyáik demokréciahívők voltak. De nem. Gyűlölték a demokráciát. Az amerikai alkotmányban sehol sem szerepel a demokrácia szó. Az USA köztársaságnak van megalapítva ahol mindenkinek rögzítve vannak az elidegeníthetetlen jogai.

Próbáljatok a dolgok mögé látni mert az embereket évszázadok óta csak hülyítik ezzel a "szabadság, egyenlőség,testvériség." dogma mögé látni mert nem igaz!!!

Szép szavak, de nem igaz sajnos :'(

2013. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!