Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kuruc.info...

Mi a véleményetek a kuruc.info, az index és az origorol?

Figyelt kérdés
ti melyiket olvassátok? én sokat netezek szóval mind3-at követem, de a kuruc.info a kezdőlapom:)
2009. jún. 21. 10:29
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
86%
én csak a kurucinfót ismerem. ha eltekintek attól, hogy radikális, sok hasznos, érdekes dolgot lehet ott találni, de sztem nem minden éppen úgy van, ahogy ott írja
2009. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

én leggyakraban az index.hu-t és a kuruc.info-t nézem meg egy nap


az origo.hu-t ritkán


jó híroldal a www.hirlista.hu/belfold

az a nyitólapom - összegyüjti híreket


amúgy a kuruc.info igazi hiánypótló

nagyon jó oldal

nem túlzó, nem szélsőséges

2009. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
kuruc.info-t szoktam olvasni naponta,én szeretem mert sok igazság van benne és a kommentek is jók,az iwiw rovat is tetszik,mert ott látszik ám meg mire megy a "segíj" :-)
2009. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%

Az index és az origo bulvár.

A kurucinfó meg újnyilas förmedvény.


Hírforrásnak egyik se hasznos.

2009. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Hozzám a kuruc.info áll a legközelebb. A többit csak akkor nézem meg ha hülyeségeket, hazugságokat akarok olvasni.:D
2009. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Csak kuruc infot szoktam olvasni!Az origo valahogy nem izgat!:)
2009. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Index= (szélső)liberális "mi vagyunk a faszagyerekek" stílusú portál. Néha lehet rajtuk röhögni, ha már az ember unja a többi hírportál által lehozott cikkeket, melyek semmit nem tesznek hozzá a hírügynökségek által kiadott anyagokhoz, ergo ugyanazt olvasod mindenhol szóró szóra. Az Origo is ilyen.

Kuruc=A jobboldal Blikk-je, illetve az igazmondás példaképe, aki mindent csúsztatás nélkül, pusztán a tényeket közölve hoz le (irónia vége), illetve újabban a Jobbik házi kampánylapja. Naponta olvasgatom, de ugyanolyan fenntartással kezelem, mint a többi hírforrást. Aki csak azt olvassa, és mindent csont nélkül bevesz amit írnak, az ugyanolyan zombi, csak éppen máshova csápol.

Én több hírforrásból tájékozódom bal, és jobb oldalról is, így azért az ember össze tudja rakni a híreket.

2009. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Hát ahol még a neveket sem tartják tiszteletben az nem híportál csak csökevény. Gondolok itt zsidesz, szadesz, szocionisták stb. megvnevezésre. Kiadhatnának egy kuruc szótárt lassan ahhoz az oldalhoz. Biztos nem igazi magyarok csinálják, mert magyarul nem tudnak írni.
2009. jún. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

Hogyne tudnának magyarul írni?!

Egyébként meg nem kell a kuruchoz szótár, ez ugyanígy megvan az SZDSZ-es pedofil barmoknál, hogy nyilasozzák a Jobbikot..

2009. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Politikában jelenleg nincs objektív média, ezek se azok, de mindegyik ír igazságokat.
2009. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!