Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hiszitek, hogy van gyógyszerma...

Hiszitek, hogy van gyógyszermaffia? Elhiszitek, hogy rég megvan a rák gyógymódja, de a gyógyszeriparnak nem érdeke, hogy a betegek meggyógyuljanak?

Figyelt kérdés
Hogy a gyógyszerek szedése nem gyógyításra van, csak a tünetek elfedésére??És így tovább??
2009. jún. 23. 18:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Természetesen van.Ez is csak a nyereségre törekszik.Mit gondolsz,miért hisztiznek mostanában az új influenza vírus miatt ? Ha az emberek bepánikolnak,venni fogják a gyógyszert,és ez a gyógyszeriparnak hasznot hoz,még akkor is,ha nem lesz sok haszna.
2009. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
98%
igen, én hiszem.
2009. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Én is elhiszem. Már semmi sem működik tisztán!!
2009. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Igen. A gyógyszergyártásban van a legnagyobb üzlet, még a fegyvergyártást is megelőzi.
2009. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Egy illetékes nyilatkozatát láttam a TV-ben azt mondta:ha egy gyógyszeren nincs 700% haszon nem érdemes gyártani.
2009. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

kicsit off de ida tartozhat


van egy játék, a neve : Soldiers Of Anarchy. története röviden: feltűnt egy új betegség, amit először nem vesznek komolyan, de nagyon elterjed és halálos. nem tudnak mit tenni ellene, így a Föld népessége visszaesik 1 milliárdra. később a játékban kiderül, hogy egy kutatószervezet, ami fentmaradt, a NOAH indította el a vírust. csakhogy az közben mutálódott és az eredeti ellenszer nem hatott rá.


lényeg az, hogy szerintem is biztos vannak gyógyszermaffiák (lehet hogy csak egy van)

2009. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
ja, és kihagytam hogy a NOAH azért nem veszett el, mert időközben kifejlesztette az ellenszérumot, és magánhadsereget is tart és befolyásolja az összes túlélőt.
2009. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
én elhiszem.
2009. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
az egészségüggyel manipulálják a jónépet mert azt mindenki használja
2009. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Egész biztos,hogy van ilyen! Kőbe is van vésve, hogy "tartsd a világ népességét 500 millió alatt"!

Sajnos, ilyen a kapitalista világ!

2009. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!