Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hergelik a budapestieket...

Miért hergelik a budapestieket a melegek a felvonulásaikkal mindig?

Figyelt kérdés

Legutóbb is az Oktogonon kerítéssel körbe zárták az arra sétáló embereket. Meg hallottam, hogy egy esküvői menet késett, mert elzárták a melegfesztesek az utcát. Ez egy dolog, de amit közben művelnek: bőrtangában öltögetik a nyelvüket, tolják a technót, és ilyenek.

Miért teszik ezt?



2012. máj. 11. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Elterelni a társadalom figyelmét, hiszen a kormánynak és a melegeknek az az érdekük, hogy erről menjen a vita, és ne a kilátástalanságról, ami a most felnövő generációra vár.
2012. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

A magyar melegfelvonulások régóta nem ilyenek. Egy ilyen volt összesen, azóta azt hallgatja a magyar lgbt közösség. Mibe, hogy a kuruc idén is azzal a jó hat éves képpel "reklámozza" majd a felvonulást, amin a papnak öltözött hülye szerepel?

BTW, ha a "békemenet" meg a körmenet belefér, akkor ez is.

2012. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én gyerekkoromban mentem a szüleimmel a városban, mikor megjelentek kamionon a köcsögök. Mit ne mondjak, gyermeteg szememben nem egy pozitív élményként maradt meg ez a live horror show. És még így várnak el toleranciát tőlem? Meg hogy fogadjam el, hogy ez egy normális út, amit akár ki is lehet próbálni?
2012. máj. 11. 15:13
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sok meleget is irritál ám ez a felvonulás, a szexuális hovatartozás mindenkinek a magánügye. Ezzel a felvonulással nem lesznek toleránsabbak az emberek, akik utálják őket, ezután is utálni fogják, sok felvonuló a viselkedésével pedig még azokban is utálatot ébreszt, akik alapból elfogadják őket. Azért itt nem egy belvárosi sétáról van szó, hanem leginkább magamutogatásról.
2012. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest mégis melegek tömege van jelen ezen a bulin. Ennyien élvezik a hergelést?
2012. máj. 11. 15:21
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem erre a tömegmegmozdulásra a legalja megy el. Aki normális melegként éli a mindennapjait, nem egy affektálós, rájátszós bu.zi, az biztos, hogy nem vonulgat ilyen emberek között, mert nem érzi magát közéjük valónak.
2012. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

a kérdésre a válasz: azért mert megtehetik.

ahogyan bárki más is. te is ugyanúgy ember vagy mint ők, akarsz egy felvonulást szervezni? hajrá. én neked szurkolok.

2012. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
így csak még jobban megutálják őket
2012. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Engem nem hergel, hadd vonuljanak. Téged miért hergel?
2012. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
sok meleg van az oldalon, a válaszok százalékán meglátszik
2012. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!