Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tőkés László tényleg ennyire...

Tőkés László tényleg ennyire botrányos alak?

Figyelt kérdés

Andrasew Iván leleplező könyvet írt Tőkésről. Kiderült, hogy a volt püspök, mai agyonfizetett európai parlamenti képviselő, rendszeresen zsarolta, megalázta a feleségét és a gyerekeit, az azóta elvált felesége folyton attól tartott, hogy a férje más nőktől szerzett nemi betegséggel fertőzi meg, ezen túl visszataszítóan anyagias és elsikkasztott egy csomó magyar közpénzt.


Ezekről a dolgokról én eddig semmit nem hallottam. Tényleg igaz lehet mindez? Azért sem mellékes a kérdés, mert Tőkés László Orbán kedvence és romániai helytartója, Orbán még a magyar nemzet jelképes köztársasági elnökének is nevezte. Akkor most hogy van ez?


[link]



2012. máj. 14. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Igaz lehet,csak ezt nálunk nem publikálják. Éppen úgy megosztja az erdélyi magyarokat a saját "hatalma" érdekében,mint nálunk a Fidesz!

Szöges ellentétben van a mai Tőkés attól,aki a rendszerváltás előtt volt.

A családi életéről nem sokat tudok. De 1-2 évvel ezelőtt a hírekben az szerepelt,hogy elválik a feleségétől egy huszonéves pipiért.

2012. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudok erről semmit, de Andrassew úr irományait fenntartásokkal kezelem.
2012. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem volt ott semmiféle pipike. A dolog nyitja az, hogy Tőkés leleplezett egy csomó ref. lelkészt, akiket beszervezett a Szekuritáté. Ezek neveit nyoilvánosságra is hozta. Ezek között volt több személy is a (volt) felesége családjából, köztük a felesége édestestvére is. Ez a család tehát egy román-kollaboráns besúgó banda.

Tőkés egyetlen "hibája" az, hogy túl becsületes, igazi magyar ember. Andrasew pedig gyanúsan SZDSZ-LMP-s cs¸av¸onak mutatkoyik...

2012. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát elég zavarba ejtő történet.
2012. máj. 14. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván egy ember sem lesz kedvelve maradéktalanul, aki politikai szerepvállalásra adja a fejét, de ezt a lejáratókampányt kezdem szánalmasnak találni. Már azon sem lepődnék meg, ha valaki arról írna könyvet, hogy Tőkés a Sátánt imádja és kakast áldoz teliholdkor. Főleg ezt az Orbánnal való kapcsolatot találom röhejesnek, lóf*sz haszna nincs a Fidesznek abból, hogy Tőkést nyomja.
2012. máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
69%

Hat mondatra, hat mondatban


1.-Szerintem nem leleplező könyvet írt a nevezett, hanem pletykakönyvet, valakinek a magánéletéről.

2.-A volt feleségről csak annyit, hogy 20 évig vígan "tűrte" a hűtlenséget, nem óhajtott válni, a közelmúltban viszont Blikk összeállítások jelentek meg az állítólagos sérelmeiről. Nem ragoznám.

3.-Nem csodálom, magam sem hallottam, ettől függetlenül nem rohanok megvenni a Blikket.

4.-Minden elképzelhető, mint ahogy annak fordítottja is. Sok filozófus ebből él.

5.-Tőkés nem lehet "romániai helytartó", mert Brüsszelben dolgozik, Orbán meg mikor nevezte jelképes köztársasági elnöknek?

6.- Akkor most ez úgy van, mint némely családokban egy csúnya válás után, vagy egy könyvnek a reklámozása okán.

2012. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Orbán az összmagyarság tiszteletbeli elnökének nevezte Tőkést. A jelzőre nem emlékeztem pontosan, de ez nem sokat számít, mert a linkelt szövegből látható, hogy Orbán mennyire el van ragadtatva Tőkéstől. Nem tudom, mikor mondta pontosan, de nem mostanában, még a miniszterelnöksége előtt.


Ja, és hogy Tőkés Brüsszelben (is) dolgozik, attól még a mai közlekedési, kommunikációs és pénzügyi viszonyok mellett nyugodtan lehet helytartó Romániában is. Olvastam, hogy egy-egy hazautazásért óriási pénzeket kasszíroz egy EP képviselő, ha fapadossal jön, akkor is a legdrágább repjegyet fizetik nekik, meg busás napidíjat. Nem csoda, hogy minden héten hazajön szinte mindenki.

2012. máj. 19. 14:04
 8/8 A kérdező kommentje:

A link lemaradt:


[link]

2012. máj. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!