Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyiért tudna Magyarország...

Mennyiért tudna Magyarország egy szigetet venni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy mennyit javítana a magyar közhangulaton, ha az országunk vásárolna egy kis szigetet az Adria tengeren például. Több ezer kis sziget van, elég lenne egy kis 5km2-es. Magyarok ezrei kezdenének apartmanokat, szállodákat építeni ott. Lenne önkormányzat,iskola. És Splitig megy az autópálya, reptér. Onnan komppal lehetne átmenni a kis szigetre. Egy-két évtized alatt egy mini-Monaco jönne ott létre. Minden magyar oda utazna. És a horvátoknak is jól jönne, mert így Horvátországba is kirándulnának onnan a magyarok. Szerintetek mennyiért adna Horvátország egy ilyen szigetet? 50 milliárd?


Lehet gyerekes a gondolat, de nekem olyan jó érzés lenne ha lenne tengerünk, és lennének kis magyar gyerekek akik egy kis magyar tengerparti városban nőnek fel. Tiszta paradicsom.. :D


2012. máj. 17. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom van több szigete is Magyarországnak, de gondolom te az óceánokra gondoltál, azt meg minek vegyen valami idegen néptől teljesen felesleges pénz kidobás lenne.
2012. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
39%
Tengert meg egyszerűbb készíteni, mi venni egy teljesen független területet az Adria tengeren akkor be sózzuk a Blatont aztán telerakjuk Delfinnel, Polippal és már kész is van kb. 20 M-ért.
2012. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!