Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek egy Hungaristának...

Szerintetek egy Hungaristának teljes mértékben tisztában kell lennie Magyarország történelmével?

Figyelt kérdés

Hungarista vagyok, nagyon haza szerető, NEM RASSZISTA, csak Magyar! Az alapokkal tisztában vagyok persze, hogy szabadságharcok meg Trianon... Valaki attól hogy nem tud mindent Magyarország történelmével kapcsolatban, az akkor nem is Hungarista?

Ui: A Hazámért akármikor képes lennék ki állni, harcba menni, nem csak net magyar vagyok. -.-

VÁLASZOKAT KÖSZÖNÖM!


2012. máj. 19. 23:32
1 2
 1/11 jin ***** válasza:
57%
Ez nem hobbi!
2012. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Mudri Lav: Az a hobbi, ha valaki szeret kirándulni, bélyeget gyűjteni, horgolni, rajzolgatni. Annyival különbözik ettől, hogy az nem járja át az ember hétköznapjait.

Ellenben ha valaki hungarista, cionista, liberális, korporatista stb. az alapjaiban határozza meg a világról alkotott képét.


A mondás úgy szól, hogy a jó pap is holtig tanul. Azt hiszem ez válasz a kérdésre.

2012. máj. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen pártot akarsz nyitni akkor igen, de ha csak hobbiból akkor is illene, de4 akkor nem kell!
2012. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bumbi02 ***** válasza:
57%
Ha már hungarista vagyok, akkor illik nem csak az alapokkal, hanem a mélységekkel si tisztában lenni. És nem feltétlen a szabadságharcokkal és Trianonnal, amik "kötelező leckék" egy hungaristának, hanem mondjuk az egész magyar törivel. Nem csak abból áll a hungarizmus hogy '56, meg Vesszen Trianon.. hanem abból is - kellene állnia - áll, hogy ismered a magyar kultúrát, Magyarországot. Szerintem.
2012. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Moptun ***** válasza:
67%
Ha tisztában vagy azzal, hogy Erdély csak a kieggyezés után lett először Magyaro. része és nem hordasz NAGY MAGYARORSZÁGOS pólót, vagy nincs ilyen zászlód akkor nincs baj.És igen, tisztában kell lenie, hogy ne mondjon olyan dolgokat, hogy a románok elvették Erdélyt ( az előbb írtak miatt), stb...
2012. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha már hungarista vagyok, akkor illik nem csak az alapokkal, hanem a mélységekkel si tisztában lenni."


Ha már MAGYAR vagy illik tisztában lenni nem csak az alapokkal. Ez nem ideológiai kérdés, hanem alap dolog, hogy tisztában vagy az ország történelmével ahová születtél és ahol élsz.

2012. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, de egy embernek pedig el kell hogy vegyem a kedvét. Bizony van NAGY MAGYARORSZÁG-os pólóm, szoktam is viselni, viszont legfőképp a Magyar Harcos ruházatot viselem.
2012. máj. 20. 18:22
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem akarok ilyen pártot, csak nem találtam megfelelő kategóriát.

Viszont semmiképp sem hobbinak tekintem. A hobbi az sehogy sem tartozik ide...

2012. máj. 20. 18:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Definiáltam neked a hobbit. Miben szempontnak megfelel a hungarizmusod. Ergo ez egy hobbi. Ami úgy néz ki, mint egy kabát, és úgy viselik mint egy kabátot, az kabát.
2012. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
19:13. Hát legyen, ez a Te szemszöged. Elfogadom. Számomra sokkal többet jelent mint hobbi. Hobbi számomra a bmx, kikapcsolódás..
2012. máj. 20. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!