Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Átok-szitok hecckampány,...

Átok-szitok hecckampány, emlékeztek még hasonló politikai szófordulatokra a közelmúltból?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 21:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Látom nehezen jut eszetekbe bármi is. Akkor kedvcsinálónak egy a legújjabbak közül: offshore-lovag
2009. jún. 29. 13:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy hiressé vagy mondhatnám hirhedtté vált kifejezés jut eszembe erről, áll mint egy rakás szerencsétlenség, stb.Hát nem vall ez inteligenciára, vagy poltikai kultúrára, sőt a rendes családi háttér, vagy az esetleges gyermekszoba, házikönyvtár vagy iskolázottság részleges hiányát is feltételezi. Egyébként az átok szitok hecckampány nem magyar találmány csak azt nem tudom, hogy egy civilizált nemzet miért kell mások rossz példáját utánoznia. Tisztelette TA
2009. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mégvalami eszembe jutott: kisgazdásodás
2009. júl. 16. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utóbbi husz év szinte csak erről szól.Nekem a legjobban tetszik, bár tartalmilag a leggyalázatosabb a "karaktergyilkosság".
2009. júl. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ezt még a Gyurcsány vagy a Medgyessy kormány alatt mondták, hogy Duma-kormány :)

Ilyenre gondolsz?

(bocs, ha nem, kicsit késő van már)

2009. júl. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!