Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Breivik rasszista vagy antiras...

Breivik rasszista vagy antirasszista?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Breivik idióta.


Amúgy meg muszlimellenes (azt nem tudom hogy a többi színesbőrűvel hogy áll, de valahogy nem is tud érdekelni).

2012. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A baloldaliakat és a bevándolrókat gyűlöli.
2012. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem csak kattant.
2012. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%

Kicsit beteg ember.


Viszont igaza van a muzulmánokkal kapcsolatban.Az egész egy fertő , a muzulmánok Európa rákfenéi.Be sem kellett volna őket engedni.


Csak kevés tud beilleszkedni az európai kultúrába.

2012. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 yossarian44 ***** válasza:
69%
Teljesen biztosan rasszista gondolkodású, az izraeli szélsőségesebb cionizmussal szimpatizál, konkrétan megnevezi a muszlimokat, mint ellenséges népeket, és egyértelműen etnikai háborút vizionál.
2012. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Breivik beleörült ebben a baloldai nevetseges rendszerbe.Utalja a baloldali politikusokat mert tönkre teszik egesz Europat!
2012. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

Nem rasszista, csak nem támogatja, hogy Norvégiába (ami északi ország, északi emberekkel) betelepüljenek az arabok (A tárgyalásán már láttam egy "terhes" arab nőt, aki persze dönthet Breivik sorsáról), a négerek és egyéb déli országokból származó emberek.

Ja és mielőtt bárki ítélkezne felette, kívánom neki, hogy fele annyi konfliktusa legyen, mint amennyi Breiviknek volt, amikor még gyerek volt.

2012. jún. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

"Ja és mielőtt bárki ítélkezne felette"


Egy rakás embert lemészárolt (köztük gyerekeket) és ne ítélkezzek felette??? A rossz gyerekkor nem lehet mentség az ilyen borzalomra!

2012. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 yossarian44 ***** válasza:
17%

(felhívnám a moderátorok figyelmét az irónia nevű apró dologra)


"Nem rasszista, csak nem támogatja, hogy Norvégiába (ami északi ország, északi emberekkel) betelepüljenek az arabok (A tárgyalásán már láttam egy "terhes" arab nőt, aki persze dönthet Breivik sorsáról), a négerek és egyéb déli országokból származó emberek.

Ja és mielőtt bárki ítélkezne felette, kívánom neki, hogy fele annyi konfliktusa legyen, mint amennyi Breiviknek volt, amikor még gyerek volt."


Jajj 7-es, köszönöm, most már tudom mit kell tennem. Nekem ugyanis egy bizonyos népcsoport tönkretette a gyerekkoromat. Addig csúfoltak, vegzáltak, ütöttek, amíg gyakran sírva rohantam haza az iskolából, be se mertem menni, pszichológushoz kellett járnom. És feltűnő, tagadhatatlan, hogy mind ugyanahhoz a népcsoporthoz tartoztak - mint Brievik esetében.


Mind magyarok voltak. Senki sem ítélhet hát el, ha Brievik útját követem, és felhívom a világ figyelmét a magyarok jelentette veszélyre.


Csak úgy mellékesen, tud valaki mostanában egy nagyobb politikai összejövetelt, ahol egy magyarság elszaporodását támogató politika párt gyűlik össze?


(mondom, ironizálgatok)

2012. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Breivik egy gazdag nagypolgári családból származik, a legnagyobb luxusban élte az életét születése óta, ráadásul a világ legbékésebb és egyik leggazdagabb országában. Szörnyű gyermekkora volt. Barátai is voltak, ő mégis inkább napi 6-8 óra WOW-tal és COD-val töltötte napjait, még tavaly szilveszter/újévkor is inkább otthon játszott WOW-tal. Azt is javasolta jó tanácsként a híveinek, hogy COD-val kell edzeni az ilyen tömeggyilkosságra. Ráadásul nőt sem tudott magának szerezni és kopaszodni is elkezdett - tkp ez a két dolog tett be neki igazán hozzáértők szerint.
2012. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!