Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Elítélt látogatása börtönben....

Elítélt látogatása börtönben. Hogy zajlik, mi történik?

Figyelt kérdés

Gyorsan leszögezem: regényt írok, és egy rövidebb jelenet erejéig lenne szükségem a tapasztalaitokra. Körülnéztem már magyar börtön leírásában, dokumentumokban, de konkrétumot nem találtam. Személyesen nem tudom ellenőrizni, megismerni, hogy mennek ott a dolgok. Szerencsére.


Tehát hogy zajlik egy ilyesmi? Kapcsolattartás, engedélyek, kísérő, fegyőrök, stb. Mennyi időt adnak, hova kell bemenni, mit lehet és nem lehet csinálni?


Ha személyes, mindegy, személytelenítheted is. Minél részletesebb, annál jobb. :]


Köszönöm.


2009. júl. 7. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Javaslom elolvasásra a következő linket:


[link]


Ezen kívül még az adott börtön parancsnoka által kiadott intézkedések is szabályozzák a kapcsolattartás módjait (pl 1 hónapban hány csomagot kaphatnak)

Kapcsolatot azzal tarthatnak, aki kitöltött és aláírt egy ún. kapcsolattartási nyilatkozatot és visszaküldte azt a fogvatartott részére. A kapcsolattartás módjait megtalálod a linkben.

2009. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged. :]
2009. júl. 12. 23:39
 3/3 anonim válasza:
attól függ milyen súlyosságú a helyzet. ha nem nagy bűnt követett el a forma akkor asztal mellett beszélhetsz vele meg is ölelheted hozzá is érhetsz meg minden , lehet neki kajákat venni, időben 1 óra amég ott vagy és iszonyatos nagy fájdalommal jössz el ha letelik..igy zajlik .. :S
2009. dec. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!