Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Írnátok nekem a munkanélkülisé...

Írnátok nekem a munkanélküliségről? (Magyarországon)

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
De mit?
2012. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon az a munkanélküli, akinek nincs munkája. Remélem, erre voltál kíváncsi.
2012. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha volt legalább 8 hónapos munkaviszonya, akkor 31ezer forint segélyt kap havonta egy munkanélküli Magyarországon, ebből 40-50 ezer a rezsi. Ha nem volt 8 hónap munkaviszony, akkor 28 ezer a havi segély, ebből 50 ezer + rezsi a lakásbérlés. Szóval nehéz ügy a munkanélküliség Magyarországon.
2012. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, hogy már csak három hónapapig kap valaki munkanélküli ellátást.
2012. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

23:31


Miért mit vártál, majd havi 200 ezret fognak neked kiutalni?

Akkor ki megy el dolgozni?

Szerencsétlen szar....

2012. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

23:31


"Miért mit vártál, majd havi 200 ezret fognak neked kiutalni?

Akkor ki megy el dolgozni?

Szerencsétlen szar...."


te 1 idióta vagy

17 nap hiányzott ahhoz hogy munkanélkülit kapjak így nem kaptam semmit

5 hónapja a semmiből élek de az állam jó fej mert 4 havonta igényelhetek 5000ft

ha elosztod te kis hülyegyerek akkor megnézem hogy bírnál megélni 1250ft/hó

a 17 nap azért hiányzik mert viktor polgártárs módosította a munkatörvényt és az a 17 nap ugyan bőven megvan de régebbi mint viktor koma megenged


elmennék én közmunkára,wc pucolónak bárminek

de nem tudok elhelyezkedni

szóval kedves előttem szóló ha nem anyukád tartja el a kis 12 éves hátsód akkor kritizáld az embert addig meg járd ki az általános iskolát

2012. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Persze, mert aki nem egy vesztes mint te az csak 12 éves gyerek lehet......
2012. júl. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
A fél ország munkanélküli,ne egymást szidjátok,nem azért nem dolgozik az emberek nagy része mert lusta,hanem mert nincs hol.
2012. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
munkanélkülibe ma az ügyintéző is bevallotta, hogy a munkák háromnegyede már ami van,megvan hirdetve ugyan mert úgy kell, de közben már rég be van töltve, valamelyik csókosnak a rokonával, barátjával, ismerősével, ha nő vagy azért nem vesznek fel mert van kisgyereked, ha meg nincs akkor azt mondják hogy azért mert úgyis elmész szülni nemsoká, a munkanélküli segélyből megdöglesz... kedves magyarok fel kéne már ébredni!
2012. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bizony Előző!A kva életbe,böngészgettem az álláskeresős oldalakat,abban a percben tették ki,már hívtam is.Mit mondtak?Már egy hete betelt! A munkaügyibe is azért jár az ember,hogy beleírják a következő dátumot.Lazán megszűnhetnék.
2012. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!