Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki keres a legtöbbet a globáli...

Gelazso kérdése:

Ki keres a legtöbbet a globális felmelegedés mesén?

Figyelt kérdés

szerintem csak félelem keltés és egy útja a pénz kicsalásának. újabb tudományos bizonyítékokról hallottam

hogy nem melegszik tovább.

bár biztos nehéz elhinni nyáron egy melegrekord megdöntése után( bár az sem jelent semmit)


2012. júl. 15. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Az állam, mert "környezetvédelmi szolidaritási adó" címen a végtelenségig emelheti a benzin árát. Ha nem lenne ez a sötétzöld hiszti, itt is lehetne 150 Ft-os benzin mint amcsiban!
2012. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is az állam. Így rengeteg szigorítást, műszaki előírást be lehet vezetni, nemcsak a közlekedésben hanem az iparban is, és mindenkit fossá lehet adóztatni környezetvédelem címén.
2012. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

" Ha nem lenne ez a sötétzöld hiszti, itt is lehetne 150 Ft-os benzin mint amcsiban!"


És 50 forint lenne az E85, ezt is tegyük hozzá.

2012. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Az biztos, hogy a kormány keres rajta, de az is biztos, hogy nem ők tehetnek róla, hogy már csak két évszak van, a tél meg a nyár.Én a70-80-as években is voltak nagyon melegek, de nem emlékszem, hogy ilyen gutaütős, elviselhetetlen kánikulák lettek volna.Szóval, valami változás biztosan van.
2012. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

> újabb tudományos bizonyítékokról hallottam

> hogy nem melegszik tovább.

Hol hallottál? Csak nem a kedvenc összeesküvés-elméletes oldaladon olvastad?

2012. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
kár, hogy a globális felmelegedés nem mese.
2012. júl. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
legtöbbet a globális felmelegedést tagadók keresik, ők az olaj, szén és földgázipari vállalatok. Mert még mindig ezekből állítják elő az energia nagy részét.
2012. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
96%
Nem a globális felmelegedés a mese, az létezik. A mese az, hogy az ember befolyásolja. A bolygó ciklikusan lehűl majd felmelegszik...globálisan. Mi csak egy kicsit gyorsítani tudunk a folyamaton, ami előbb utóbb úgyis végbe megy.
2012. júl. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
A Föld bonyolultabb szerkezet annál, mintsem hogy az átlag pórnép megértse, aki a hétköznapi politikát is alig éri fel ép ésszel az lehet, hogy mesének véli a dolgot, de mondjuk a Bering-szorosonál vagy a Maldív-szigeteken mást gondolnak a dologról. Ez nem valami elvont, megfoghatatlan dolog, jelen van Magyarországon is: [link]
2012. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
A nagy orrú barátaink :)
2012. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!