Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Michael Jacksont az Illuminati...

Michael Jacksont az Illuminati ölte meg?

Figyelt kérdés
Szóval azt olvastam az interneten, hogy Michael Jacksont valójában az Illuminati ölte meg, mert nem akarta, hogy a következő koncerten "leleplezze" a titkos szervezet összeesküvéseit. Ennek ellenére a youtube tele van jó sok, több milliós nézettségű "leleplező" videóval. Csak nekem tűnik furcsának, hogy ezekkel az évek óta fenn lévő videókkal nem csinálnak semmit, de kinyírnak egy előadót, mert állítólag olyan témát akar majd felhozni, ami nem tetszik az Illuminatinak?

2012. júl. 16. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Ezt hagyjuk meg Dan Brown-nak.
2012. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Ő akart lenni J ügynök?
2012. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem, a reptoidok.
2012. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem, ha Jackson akarná lebuktatni ezt az állítólagos szervezetet, akkor nem hinném, hogy sokan hitelt adnának a szavának. Másrészről, ha létezne egy ilyen szervezet, akkor az ellehetetlenítéssel sokkal nagyobb eredményt érnének el, szóval nagyon sántít ez a sztori. De most kapaszkodj! Hallottam én már olyat is, hogy ő is az illuminati tagja és egyes számai visszafelé olvasva sátánista szövegeket jelentenek. Hülyeség az egész, vannak akiknek nincs jobb dolguk, mint ilyen elméleteket gyártani...
2012. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég sok sebből vérzik ez a sztori, úgy mint még jópár egyéb összeesküvés elmélet. Szerintem is baromság az egész.
2012. júl. 16. 16:25
 6/22 anonim ***** válasza:
Lóf*szt.
2012. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=o2n4MCUH2p0

csak utána kell nézni, hulye faszok XD

2012. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Igen.

Den Brown is illuminátus.

2012. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Igen is igaz...ha valaki nem ismerne Michael Jacksont...HEAL THE WORLD,WE ARE THE WORLD,EARTH SONG, THIS IS IT... ez nem eleg ok arra hogy megoljek ??!! Aki latta a "this is it" felveteleit az tudja hogy Michael azt mondja h 4 evunk van hatra hogy megmentsuk a vilagot,mert ha nem a dolog visszafordithatatlan lesz!!!! http://www.youtube.com/watch?v=nvRI1VnQAEc Egesz eleteben csak jot akart nekunk,ezert oltek meg !!!
2012. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
jahh bocsi THEY DONT CARE ABOUT US stbstb
2012. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!